Napad w Łobżenicy

Policjanci z Posterunku Policji w Łobżenicy zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który wtargnął zamaskowany do sklepu, wyciągnął nóż i zagroził ekspedientce, a następnie zażądał wydania pieniędzy. Sprawca tysiąc złotych oraz kilka butelek alkoholu.

W godzinach wieczornych dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymał telefoniczną informację, że do jednego ze sklepów spożywczych na terenie Łobżenicy wtargnął zamaskowany mężczyzna. Policjanci z Posterunku Policji w Łobżenicy błyskawicznie rozpoczęli poszukiwania sprawcy rozboju. Funkcjonariusze szczegółowo przeanalizowali wszystkie uzyskane informacje i wpadli na trop sprawcy.

– Jeszcze tego samego wieczoru został on zatrzymany na terenie Łobżenicy i trafił do policyjnego aresztu. Podczas wykonywanych czynności przez policjantów z Posterunku Policji w Łobżenicy i funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy, mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Jednak 26-letni mieszkaniec gminy Łobżenica nie był w stanie wytłumaczyć przyczyny tego co się stało – informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

Pieniądze zostały odzyskane.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Złotowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Pile, Sąd Rejonowy w Złotowie wobec zatrzymanego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Teraz grozi mu min. 3 lata więzienia.

Materiał video w Telewizji Internetowej www.ITVPILA.pl

 

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart