Philips Lighting zmienił nazwę na Signify

Eindhoven, Holandia – Signify (Euronext: LIGHT), światowy lider branży oświetleniowej zmienił dziś swoją nazwę, na podstawie zmiany statutu spółki z Philips Lighting N.V. na Signify N.V.

-Wybór nowej nazwy spółki wynika z faktu, że światło staje się inteligentnym środkiem przekazu, który łączy ludzi i nadaje nowe znaczenie.”, powiedział Eric Rondolat, Dyrektor Generalny Signify. „Jest to jasne odzwierciedlenie naszej strategicznej wizji i celu, którym jest uwolnienie niezwykłego potencjału światła, aby uczynić życie jaśniejszym a świat lepszym- czytamy w przesłanej do nas notatce prasowej.

Na podstawie obowiązującej umowy licencyjnej z Royal Philips, spółka Signify w dalszym ciągu będzie korzystała z marki Philips – marki cieszącej się największym zaufaniem na globalnym rynku oświetleniowym. Firma planuje wprowadzenie nowej nazwy we wszystkich krajach, w których prowadzi swoją działalność z początkiem 2019 r.

Signify prowadzi działalność w ponad 70 krajach i zatrudnia 32 000 ludzi z całego świata. W 2017 roku spółka osiągnęła obroty rzędu 7 miliardów euro i zainwestowała 354 miliony euro w badania i rozwój.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart