Connect with us

Na sygnale

Śmierć przyszła w nocy

Published

on

Dzisiejszej nocy doszło do tragicznego wypadku w Gminie Kaczory.

O godz.  2:36 Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania zadysponował dwa zastępy OSP Kaczory do wypadku drogowego na drodze powiatowej między Kaczorami a Krzewiną. Po dotarciu zastępów na miejsce i rozpoznaniu okazało się że w zdarzeniu udział brał pojazd osobowy marki AUDI, który uderzył w przydrożne drzewo.

Samochodem podróżowały dwie  osoby. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a  następnie przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do zakleszczonego w pojeździe kierowcy. Niestety przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon.

Druga osoba znajdowała się poza pojazdem. Osobie tej została udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc przedmedyczna. Pasażer został w ciężkim stanie przetransportowany do szpitala przez ZRM.

Dochodzenie w sprawie wypadku prowadzi pilska policja.

Advertisement

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Nie żyją cztery osoby z naszego powiatu. Wracali z wakacji…

Published

on

By

fot. Policja Bydgoszcz

Trzy ofiary śmiertelne, a  jedna osoba zmarła w szpitalu.  To bilans wypadku drogowego na DK 10 w miejscowości Emilianowo. Wszystkie ofiary to mieszkańcy powiatu pilskiego.

W piątek przed godziną 17:00 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informacje o zdarzeniu drogowym na krajowej 10 na wysokości miejscowości Emilianowo. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie.

Jak się okazało, w zdarzeniu brały udział cztery pojazdy – trzy pojazdy osobowe i jeden ciężarowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w pojazd ciężarowy marki DAF z naczepą, a następnie uderzył w jadący za nim pojazd marki VW. Natomiast pojazd ciężarowy w wyniku uderzenia, zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z samochodem marki Skoda.

Niestety w wyniku zderzenia 47-letni kierowca skody oraz dwójka pasażerów 14-latek i 17-latka ponieśli śmierć na miejscu. Trzecia pasażerka 44-letnia kobieta w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala.  Niestety jej także nie udało się uratować.

Advertisement

Do sprawy został zatrzymany 52-letni kierowca toyoty. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Pobrana też został od niego krew do badań. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

Continue Reading

Na sygnale

Znów kolizja koło Hotelu Gromada

Published

on

By

To jest pechowe rondo. Nie ma tygodnia, by nie doszło tam do kolizji. Kierowcy spoza Piły nie potrafią na nim jeździć.

Przed godziną 10.00 doszło do kolizji przy Hotelu Gromada w Pile. Uczestniczyły w niej dwa pojazdy osobowe.

Na szczęście nikomu nic złego się nie stało.

Continue Reading
Advertisement