Komendant pilskiej policji już inspektorem

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka wręczył akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Na stanowisko inspektora przedterminowo awansował szef pilskich policjantów. Podczas uroczystej odprawy kadra kierownicza z Komendy Powiatowej Policji w Pile złożyła insp. Sebastianowi Cichockiemu serdeczne gratulacje.

24 lipca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyła się uroczysta odprawa, podczas której I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pie nadkom. Mariusz Wiśniewski oraz Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile nadkom. Robert Kossak wraz z kadrą kierowniczą złożyli serdeczne gratulacje dla insp. Sebastiana Cichockiego – Komendanta Powiatowego Policji w Pile z okazji mianowania na wyższy stopień służbowy. Kadra kierownicza jednocześnie przekazała Panu Komendantowi życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

Insp. Sebastian Cichocki podziękował wszystkim za miłe i ciepłe słowa oraz symboliczny upominek. Szef pilskich policjantów podkreślił, że jest dumny, pełniąc służbę w pilskiej jednostce. Pan Komendant podziękował wszystkim Policjantkom, Policjantom oraz Pracownikom Policji za profesjonalizm i pełną poświęcenia, rzetelną służbę i pracę.

 

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart