Connect with us

Polityka

Nowa Lewica rusza z kampanią w Złotowie

Published

on

fot. X/ J. Scheuring-Wielgus

Wiceprzewodnicząca Nowej Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus oraz Dariusz Standerski z Nowej Lewicy zainicjowali dzisiaj kampanię wyborczą w Złotowie.

Miejsce konferencji, przed Szpitalem Powiatowym w Złotowie, zostało wybrane nie przypadkowo. Politycy odnieśli się bowiem do niedawnej śmierci 36-letniej kobiety, która nie otrzymała pomocy w złotowskiej lecznicy i została przewieziona do szpitala w Pile, gdzie zmarła.
-Jarosław Kaczyński wraz ze swoją świtą  i kumplami Morawieckim z Ziobrą i innymi z Konfederacji, doprowadził do tego, że mamy piekło kobiet w Polsce – mówiła wiceprzewodnicząca Nowej Lewicy.
W Złotowie przedstawiono w superlatywach kandydata Lewicy Dariusza Standerskiego oraz mieszkankę Złotowa Katarzynę Józefowską.
Po południu w Pile odbędzie się spotkanie z mieszkańcami. Weźmie w nim udział Robert Biedroń, Joanna Scheuring-Wielgus oraz kandydat Lewicy Dariusz Standerski.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Polityka

Grzegorz Piechowiak zainaugurował kampanię wyborczą w Pile

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga

Minister Grzegorz Piechowiak oficjalnie zainaugurował kampanię wyborczą. W Pile spotkał się z dziennikarzami w Parku na Wyspie.

-To jest umowne rozpoczęcie kampanii, bo ja uważam, że kampania wyborcza rozpoczyna się pierwszego dnia po elekcji do parlamentu. Ja właściwie mogę powiedzieć, że kampanię wyborczą prowadzę od 1997 roku. Te kilka tygodni przed wyborami nic już nie zmieni u kandydata, bo albo się pracowało albo nie – dodaje Grzegorz Piechowiak – wiceminister, kandydat PiS w wyborach parlamentarnych.

Grzegorza Piechowiaka na konferencji wsparli samorządowcy m.in. starosta złotowski Ryszard Goławski czy były starosta czarnkowsko-trzcianecki Wiesław Maszewski.

Piechowiak idzie do wyborów z hasłem: “Siła w jedności”.

Advertisement
Continue Reading

Polityka

Donald Tusk spotkał się z mieszkańcami Piły

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga

Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk spotkał się w czwartek z mieszkańcami Piły. W hali sportowej przy ul. Żeromskiego mówił m.in. o tym, dlaczego chce wygrać.

Mogą mnie od Niemców wyzywać, ale ja chce wygrać te wybory i idę po zwycięstwo, by wreszcie zapanował porządek. W polityce zagranicznej, europejskiej, gospodarczej, systemie podatkowym czy sądownictwie. Wszędzie, gdzie nie spojrzymy, potrzebujemy uporządkowania po tym niewiarygodnym bałaganie – mówił w Pile D. Tusk.

Gościem na spotkaniu była posłanka PO Kinga Gajewska. Ta sama, która została zatrzymana przez policję w Otwocku i wylegitymowana w radiowozie. Krótkie relacje ze spotkania na naszym profilu na FACEBOOKU.

 

Advertisement
Continue Reading