Connect with us

Na sygnale

Przerażające fakty w sprawie zbrodni w Chodzieży

Published

on

fot. Krzysztof Dęga / Twoje7dni

Prokuratura ujawniła przerażające fakty w sprawie potwornej zbrodni w Chodzieży, do której doszło cztery miesiące temu.

-Przyczyną śmierci wszystkich osób, które zginęły w Chodzieży, były rany cięte szyi. Dotyczy to zarówno sprawcy jak i pozostałych ofiar – informuje prok. Łukasz Wawrzyniak – rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Biegli dzięki badaniom toksykologicznym stwierdzili, że sprawca znajdował się pod wpływem alkoholu, stężenie we krwi wykazało pół promila we krwi.

– Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy w zakresie całości przebiegu zdarzenia, ten mężczyzna był np. pod silniejszym wpływem alkoholu. Wskazane pół promila dotyczy momentu, w którym sprawca zmarł – dodał Wawrzyniak.

Badania toksykologiczne ofiar wykazały, że nie były one odurzone żadnymi substancjami, więc były w pełni świadome, że giną. Obrażenia ofiar na rękach wskazują, że próbowały się bronić.

Prokuratura ujawniła też, że 41-letni Krzysztof w 2011 roku leczył się psychiatrycznie w szpitalu psychiatrycznym. Rozpoznano u niego stany depresyjno-lękowe.

Advertisement

Dlaczego 24 kwietnia br. w domu przy ul. Podgórnej doszło do tak potwornej zbrodni? Tego prawdopodobnie już się nie dowiemy. Sprawca zabrał tajemnicę do grobu.

 

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Zablokowana DK11 w Dobrzycy. Ranne dzieci

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga

Po zderzeniu trzech pojazdów w Dobrzycy zablokowana jest  droga krajowa nr 11 Jastrowie-Piła. Jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło przed godz. 11.00 na 175 kilometrze drogi krajowej nr 11 w Dobrzycy.

Zderzyły się tam trzy pojazdy: ciężarówka, bus przewożący dzieci oraz samochód osobowy.

Poszkodowana jest jedna osoba. Trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia.

Advertisement

Wkrótce na naszym kanale na YOUTUBE materiał video z akcji ratowniczej.

Advertisement
Continue Reading

Na sygnale

26-letni kajakarz utonął w powiecie złotowskim

Published

on

By

Nie udało się uratować życia 26-letniego kajakarza, który w niedzielę rano utonął w Jeziorze Sławianowskim Wielkim w pow. złotowskim.

Oficer prasowy złotowskiej policji asp. Damian Pachuc przekazał PAP, że w niedzielę po godz. 8.00 służby otrzymały zgłoszenie o tym, iż na jeziorze wywrócił się kajak, którym płynęli mężczyzna i kobieta. “Świadkom udało się wyłowić z wody kobietę” – zaznaczył.

Dodał, że kajakarza pod wodą zlokalizowali dopiero przybyli na miejsce strażacy z grupy wodno-nurkowej.

-Podjęte czynności ratunkowe nie przywróciły czynności życiowych mężczyźnie – wskazał.

Ofiarą utonięcia jest 26-letni mieszkaniec powiatu pilskiego. Towarzyszyła mu 20-letnia kobieta. Policja pod nadzorem prokuratora bada okoliczności wypadku. Ciało mężczyzny zostanie poddane sekcji zwłok.

Advertisement

 

(PAP)

Advertisement
Continue Reading