Dzieci z Piły nagrały piosenkę na Narodowe Święto Niepodległości
Dzieci z Piły oraz przedszkolaki z Okonka nagrywają teledysk do piosenki „ Mój kraj jest naj”. Teledysk ukaże się na początku maja.
Nagranie piosenki jest częścią Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”, który jest odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków – 100 rocznicę odzyskania niepodległości.
Celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwianie na piękno, folklor i tradycje Polski, a także kształtowanie tożsamości narodowej dzieci.
Muzolaki kilka tygodni temu nagrywały pierwszą część teledysku w Przedszkolu „Pszczółka Maja” w Okonku. Dzisiaj zdjęcia realizowane były nad jeziorem Płotki.
Piosenka „Mój kraj jest naj” ma być śpiewana we wszystkich przedszkolach w Polsce na Narodowe Święto Niepodległości.