Rywalizacja przyciągnęła miłośników różnych dyscyplin sportu. W Nordic Walking wśród mężczyzn zwyciężył Wiesław Kop, drugie miejsce zajął Maciej Brzeziński, trzecie - Irek Szymański. U kobiet triumfowała Renata Kaczmarczyk-Piasecka, przed Agnieszką Pasowską i Dorotą Krawczyk.
W biegu najszybszym mężczyzną okazał się Jakub Filipiak, za nim uplasowali się Michał Kuster i Michał Barczyński. Wśród kobiet wygrała Kamila Kubińska, a na kolejnych miejscach stanęły Dorota Francikowska i Agnieszka Ciesielska.
Rajd rowerowy rozegrany został na dwóch dystansach - 14,5 km oraz 9,5 km. Na dłuższej trasie wśród mężczyzn zwyciężył Michał Szparagowski, drugi był Bartłomiej Deba, trzeci Tomasz Panek. U kobiet pierwsze miejsce zajęła Karolina Delekta, kolejne Anna Michalska i Daria Gollnik. Na krótszym dystansie (9,5 km) wśród mężczyzn triumfował Miłosz Czechowicz przed Jakubem Filipiakiem i Hubertem Kujawą, natomiast wśród kobiet najlepsza okazała się Agnieszka Ludewicz.
W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu gminy Wyrzysk. Burmistrz Marcin Piszczek oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Stefan Wełniak i radny Tomasz Mela dopingowali zawodników. Aktywnie w imprezie uczestniczył Zastępca Burmistrza Wiesław Nowicki, który sam stanął na linii startu w biegu.