XVII Gala Jeździecka w Dziembówku

W minioną niedzielę na stadionie w Dziembówku odbyła się XVII Gala Jeździecka zorganizowana przez KJ Profil Piła. Bezapelacyjnie najlepszym jeźdźcem okazał się Łukasz Brzóska z KJ Abrasives Group Jakubowo.

Na stadionie w Dziembówku odbyło się kilka konkursów. W pierw2szym z nich – o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko pierwsze miejsce przypadło Jonaszowi Radowskiemu na koniu Colorado z KJ BPK-WIE. II miejsce zajął Łukasz Brzóska na koniu Big Ben z KJ Abrasives Group Jakubowo, a III miejsce zdobyła Julia Szymańska na koniu Imar z KJ Profil Piła.

Kolejny konkurs O Puchar Starosty Pilskiego wygrała Oliwia Jach na koniu Kreska z KJ Sokół Damasławek. Na drugim miejscu uplasowała się Lulia Krupińska na koniu Lantana z KJ Korona Wałcz, a III miejsce należało do Aleksandry Szpryt na koniu Omar z KJ Podkowa Leśna Rychlik.

W konkursie o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory I miejsce przypadło Łukaszowi Brzósce na koniu Caselletto z KJ Abrasives Group Jakubowo, II miejsce zajął Łukasz Brzóska na koniu Car Jonker z KJ Abrasives Group Jakubowo, a III lokatę zajął Klaudiusz Jach na koniu Black Jack z KJ Sokół Damasławek.

Najważniejszy był jednak konkurs – Grand Prix Kaczor o Puchar Wójta Gminy Kaczory. W tym konkursie ponownie najlepszy okazał się Łukasz Brzóska na koniu Quicklensky z KJ Abrasives Group Jakubowo. Druga lokata przypadła Sławomirowi Andruchów na koniu Hatoki z KJ Profil Piła, a III miejsce zajął ponownie Łukasz Brzóska, tym razem na koniu Heros.

Sędzią głównym zawodów był Michał Masłowski, a gospodarzem toru Krzysztof Kierzek.

Relacja wideo wkrótce w Telewizji Internetowej www.ITVPILA.pl.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart