Ukradł flagę Powstania Wielkopolskiego

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile odzyskali skradzioną flagę Powstania Wielkopolskiego. Sprawca 23-letni mężczyzna ukradł ją kiedy wracał z kolegami z imprezy. Kamery monitoringu miejskiego uchwyciły moment, w którym doszło do kradzieży. Mieszkaniec Piły za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany mandatem karnym.

25 kwietnia br. kamery monitoringu miejskiego uchwyciły moment, kiedy trzech mężczyzn spacerowało po Pile i w pewnym momencie jeden z nich ukradł flagę. O tym fakcie strażnik miejski poinformował dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Pile. Na miejsce pojechali funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Mundurowi przeszukali pobliski teren, jednak nikogo już nie było.

Sprawą zajęli się pilscy kryminalni. Funkcjonariusze na podstawie nagrań z monitoringu oraz uzyskanych informacji ustalili, że sprawcą kradzieży flagi jest 23-letni mieszkaniec Piły. Kiedy kryminalni zapukali do mieszkania mężczyzny, ten natychmiast oświadczył policjantom, że ma w domu flagę, jednak nie pamięta okoliczności, w których ją zdobył. Mężczyzna przekazał policjantom, że był na imprezie z kolegami i wypili zdecydowanie za dużo alkoholu. Nie wiedział nawet jaka to jest flaga i przepraszał za swoje zachowanie.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart