Nagroda dla ośrodka wypoczynkowego „Płotki”

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pile otrzymał nagrodę Guest Review Awards 2017 za zaangażowanie w prowadzenie ośrodka wypoczynkowego „Płotki” oraz otwartość i gościnność w nim panujące. MOSiR może śmiało szczycić się #guestsloveus, ponieważ jak wynika z opinii wystawianych na partnerskim portalu Booking.com, który przyznaje nagrody na podstawie opinii oraz ocen przyznawanych ośrodkom po złożonej w nich wizycie, goście naprawdę kochają pilskie Płotki.

Nagroda Guest Review Awards przyznawana jest corocznie przez Booking.com, jedną z największych witryn internetowych umożliwiających rezerwację pobytu w tysiącach hoteli na całym świecie, której partnerem są wszystkie ośrodki, hotele i pensjonaty, w których pobyt można zarezerwować za pośrednictwem strony. Nagrodę otrzymują miejsca, które szczególnie podobały się użytkownikom portalu rezerwacyjnego, i które uzyskały wysoką ocenę gości, na podstawie wystawianych opinii i punktów przyznawanych online.

W tym roku swój sukces może świętować ośrodek wypoczynkowy „Płotki” w Pile!

Booking.com pragnie wyrazić swoje uznanie za oddanie i zaangażowanie w pracę, dzięki której pobyt każdego gościa w pilskim ośrodku był wyjątkowy i zostanie na długo zapamiętany.

Partnerom, którzy kwalifikują się do otrzymania nagrody, przyznany zostaje oficjalny certyfikat, a także naklejka na szybę, która informuje kolejnych gości, że miejsce, w którym przebywają został dzięki recenzjom okrzyknięty jedynym z lepszych ośrodków wypoczynkowych.

Comments: 6

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

  1. Nie martw się, za niedługo zjesz w nowym wybudowanym obiekcie, który ma stanąć na Płotkach.
   Z tym, że nie było przetargu a już wiadomo kto go wygra! Czyt. Pomarańczowy Fortepian.
   Widać, że można mieć zastrzeżenia nie tylko do „rozdawanych/sprzedawanych” za grosze mieszkań przez Prezydenta Piły.

 1. Paranoja!
  Za wybudowanie domków miasto (włodarze) wydali ogrom pieniedzy. Ośrodek niszczeje gdyż nie można doprosić się naprawa gwarancyjnych. Nawet z zewnątrz już domki gnija. A miały to być – zgodnie z ofertą Dyrektora MOSir w Pile w przetargach – domki całoroczne.
  Wielki przekręt. A zgłoszenie do firmy booking. com to tez żaden wyczyn. Trudno już znaleźć chętnych na wynajem nawet w sezonie, stąd ściąganie i poszukiwanie letników na różnych portalach.

 2. Jedyne zorganizowane miejsce dla pilan nad wodą. Faktycznie szkoda tylu wydanych niegospodarnie pieniędzy.
  Tylko dlaczego nikt za taki stan rzeczy nie odpowiada?
  Do tego taka niegospodarność winna być raczej w zainteresowaniu stosownych organów – jak Miasto nie reaguje.

 3. Na tym booking to zdobyły wyróżnienie prywatne domki a nie te z MOSiR-u.
  Jak zwykle MOSIR przypisuje sobie to, co nie jest jego.

0

Your Cart