Charytatywne koncerty „Na Górze”

Charytatywny koncert zespołu Na Górze, który odbył się w minioną środę w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaczorach okazał się wystrzałowy. Po występie muzycy stwierdzili: „Świetnie się gra, gdy sala jest pełna, a w dodatku publiczność spontaniczna!”

Jest też konkretny efekt finansowy – 2112,20 zł ze zbiórki przy wejściu na salę + paczki kupione za 1500,00 zł przez sponsorów – Koło Łowieckie „Hubert” nr 1 Poznań oraz Koło Łowieckie „Kaczor” Śmiłowo. Wszystko to na święta dla mieszkańców DPS w Rzadkowie (koleżanek i kolegów dwóch muzyków grupy Na Górze – Adama i Roberta). Przypomnijmy, że właśnie w tym ośrodku powstał zespół, który obecnie ma salę prób w Pile dzięki zaprzyjaźnionej z nim grupie Strachy Na Lachy (dwóch obecnych muzyków SNL grało dawniej w Na Górze).

Koncert w GOK poprzedził występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kaczorach. Na salę wpadł też niecodzienny gość – Święty Mikołaj. Podziękował on za charytatywną zbiórkę pieniędzy wszystkim uczestnikom koncertu oraz sponsorom.

Podsumowując dwie zbiórki pieniędzy w formie opłaty za wstęp na koncerty Na Górze – dwa tygodnie temu w Pile (z gościnnym udziałem Zbyszka Zamachowskiego) i przedwczoraj w Kaczorach… Przyniosły one 5712,20 w gotówce + paczki za 1500,00 zł, czyli RAZEM: 7212,20 zł. Zatem świetnie!

Całość naszej publicznej zbiórki była przeprowadzona poprzez Fundację Słoneczko w Złotowie na podstawie zezwolenia nr 402/2016/2474/OR. Fundacja przekaże zebrane pieniądze na konto Stowarzyszenia w Rzadkowie, a ono przeznaczy je na mieszkańców DPS w Rzadkowie.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart