Już niebawem PGA i Cosplay Show

PGA&MODECOM Cosplay Show 2017 to konkurs, który budzi wiele emocji i porusza wyobraźnię tysięcy fanów gamingu. Dzięki najlepszym cosplayerom zobaczycie swoje ulubione postacie z gier na żywo i to w najlepszym wydaniu!

30 profesjonalnych cosplayerów, 30 fantastycznych nagród, 1 godzina niezapomnianego show!
Jak co roku na PGA będziemy gościć na naszej scenie finalistów konkursu Cosplay.  Każdy z nich zaprezentuje w specjalnym pokazie własnoręcznie wykonane kostiumy z Waszych ulubionych gier. Cosplay, czyli niesamowita pasja łącząca odgrywanie postaci jak i tworzenie przebrań, to fenomen, który towarzyszy nieodłącznie naszemu wydarzeniu od lat! Także i w tym roku konkursem zaopiekuje się nasza Ambasadorka, Aleksandra ” Shappi” Tora – polska cosplayerka, która w zawodach międzynarodowych została dwukrotnie uhonorowana tytułem Mistrza Europy. Shappi zadba o komfort uczestników podczas zbierania zgłoszeń jak i na samej imprezie.

Już w niedzielę 8 października 2017 r. będziecie mogli zobaczyć aż 30 wybranych uczestników na scenie Twitcha, którzy będą rywalizować aż o trzy tytuły:
Najlepszy Strój
Najlepsze show
Grand Prix – najlepszy strój i show
MODECOM ufunduje dla każdego występującego cosplayera wysokiej jakości sprzęt, a dla trzech najlepszych finalistów dodatkowo przyzna fantastyczne nagrody:
Dla wszystkich finalistów: słuchawki MODECOM Volcano Ghost
W kategorii cosplay i w katergorii show: klawiatura MODECOM Volcano Gamer + okulary MODECOM VR Volcano Blaze
Nagroda specjalna Grand Prix: głośniki MODECOM Volcano Eclipse, a od LG: Monitor LG 29UM58
Konkurs oceniać będzie profesjonalne jury, które kierować się będzie takimi kryteriami jak najlepsze wykonanie techniczne stroju czy odegranie charakteru postaci, ale i WY będziecie mieli swój głos. Już po PGA internetowo przeprowadzimy głosowanie na nagrodę publiczności!
Nie zwlekaj i weź udział w najbardziej widowiskowym konkursie Poznań Game Arena 2017!
Zapisy na konkursowe stroje Cosplay ruszają 2016-09-15 na stronie www.gamearena.pl

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart