Ruch w okolicy Muzeum im. Stanisława Staszica jest utrudniony. Ruchem kieruje policja oraz strażacy.
-Ze wstępnych informacji wynika, że doszło tam zderzenia rowerzystki oraz autobusu komunikacji miejskiej. W wyniku zdarzenia 55-letnia rowerzystka doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Kierujący autobusem 75-latek był trzeźwy. Nikt z pasażerów autobusu nie doznał żadnych obrażeń- informuje Olimpia Kubińska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.
Na chwilę obecną trwają czynności na miejscu wypadku. Policja ustala przebieg i okoliczności zdarzenia.