Connect with us

Na sygnale

Prokuratura zarzuca mu gwałt – sąd aresztował go na 3 miesiące

Published

on

Sąd Rejonowy w Pile na wniosek Prokuraty Rejonowej w Pile zastosował areszt tymczasowy wobec 48-letniego Jacka K. Prokuratura zarzuca mu m.in. dokonanie gwałtu. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

– Prokuratura Rejonowa w Pile została powiadomiona o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 197 p. 1 Kodeksu Karnego tj. zgwałcenia, do którego miało dojść w marcu 2022 roku w Pile – informuje Bartłomiej Urban – prokurator rejonowy w Pile.

Wiadomo, że ofiarą jest osoba dorosła. Podejrzanemu przestawiono zarzut z art. 197 paragraf 1 kk oraz innych czynów. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Sąd Rejonowy w Pile w dniu 7 maja 2022 roku zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztowania.

Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Śmiertelny wypadek w Okalińcu

Published

on

By

KPP Piła

Kolejny śmiertelny wypadek na DK nr 10 w Okalińcu. Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 20.00.

Z pierwszych informacji przekazanych przez policję wynika, że doszło tam do bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

-68-letni kierowca Renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo kierowcy Mercedesa, który poruszał się drogą nr 10 z Piły w kierunku Bydgoszczy. W wyniku tego doszło do zderzenia obu tych pojazdów – informuje sierż. Magdalena Mróz z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

W mercedesie prócz kierowcy jechała jeszcze dwójka dzieci. Trafiły one do szpitala. Wypadku nie przeżył 68-letni kierowca Renault.

Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin.

Advertisement
Continue Reading

Na sygnale

Tragiczny pożar w Pile

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga / Twoje7dni

Tragiczny pożar w Pile. Nie żyje jedna osoba.

Strażacy wezwanie do pożaru otrzymali o godz. 18.28. Na miejsce zostało zadysponowanych 6 zastępów straży pożarnej z JRG nr 1 i JRG nr 2 w Pile.

Po przyjeździe strażacy zastali pożar opuszczonego budynku, gdzie języki ognia wychodziły na zewnątrz.

Po przeszukaniu pomieszczeń strażacy w środku znaleźli zwęglone ciało. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze czy to ciało kobiety czy mężczyzny.

Na miejscu pracują policyjni technicy oraz prokurator.

Advertisement

Continue Reading
Advertisement