Connect with us

Na sygnale

Śmiertelny wypadek na DK 10 – AKTUALIZACJA

Published

on

Znów tragiczny wypadek na drogach naszego regionu. Tym razem doszło do niego na DK 10 w okolicy Okalińca.

Jak informuje policja, przed godziną 13.00 na odcinku Drogi Krajowej nr 10 pomiędzy miejscowościami Grabówno i Okaliniec doszło do wypadku pojazdu ciężarowego z naczepą marki Scania  oraz samochodu osobowego marki Fiat.

-Mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej życia kierującej pojazdem osobowym nie udało się uratować – informuje st. sierż. Wojciech Zeszot z KPP w Pile.

34-letnia kobieta zginęła na miejscu, natomiast kierujący pojazdem ciężarowym nie odniósł poważnych obrażeń. Na miejscu wypadku pracują służby. Droga jest zablokowana.

Policjanci wyznaczyli objazdy:

Advertisement

Od strony Piły -> Grabówno (zjazd z DK10) -> Wysoka -> Pobórka (powrót na DK10

Od strony Bydgoszczy -> Pobórka (zjazd z DK10) -> Wysoka -> Grabówno (powrót na DK10)

 

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Wypadek w Śmiłowie. Zderzyły się 2 pojazdy

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga

Do poważnego wypadku doszło w piątek wieczorem na DK 10 w Śmiłowie.

Około godz.18.30 na ul. Pilskiej w Śmiłowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych.

-Kierujący pojazdem Peugeot 307, 51-letni mieszkaniec m. Jeziorki nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdem jadącym przed nim, który ustępował pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu dla pieszych. Ustępujący pierwszeństwa pieszemu to 34-letni kierowca  Audi A3 – informuje Olimpia Kubińska z KPP w Pile.

W wyniku zderzenia do szpitala przewieziona została  47-letnia pasażerka sprawcy z urazem nogi oraz bólem w klatce piersiowej. Sprawca wypadku był trzeźwy.

Advertisement
Continue Reading

Na sygnale

Szkoła Policji w Pile od dzisiaj ma nowy sztandar

Published

on

By

fot. Szkoła Policji w Pile

Szkoła Policji w Pile ma od dzisiaj nowy sztandar. W południe na pl. Staszica w Pile rozpoczęła się uroczystość jego wręczenia, w której wziął udział m.in. zastępca komendanta głównego Policji nadinsp. Paweł Dobrodziej.

Poprzedni sztandar służył Szkole Policji w Pile przez ponad 30 lat. Brał udział we wszystkich uroczystościach, w których brała udział pilska Szkoła Policji. Nowy został ufundowany przez Komitet Społeczny pod przewodnictwem ministra Grzegorza Piechowiaka.

Uroczystości związane z przekazaniem sztandaru odbyły się na pl. Staszica przed budynkiem Szkoły Policji z pełnym ceremoniałem policyjnym.

Po wbiciu symbolicznych gwoździ, sztandar słuchaczom szkoły, przekazała komendant Szkoły Policji w Pile  podinsp. Beata Różniak-Krzeszewska.

Advertisement

Continue Reading