Connect with us

Na sygnale

Poważny wypadek na DK11 w Chodzieży

Published

on

Poważny wypadek na krajowej jedenastce w Chodzieży. Dzisiaj około godz. 12.00 na ul. Pilskiej na wysokości Domu Pomocy Społecznej została potrącona kobieta. Z rozległymi obrażeniami ciała została przetransportowana do Szpitala Specjalistycznego w Pile.

Do zdarzenia doszło około godz. 12.00. Kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.

-Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 58-letnia kobieta prawidłowo przechodziła przez jezdnię korzystając z oznakowanego przejścia dla pieszych. Aby ustąpić pierwszeństwa pieszej kierująca pojazdem marki Kia zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, natomiast znajdujący się na tym samym pasie ruchu, kierujący pojazdem marki Jeep najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w celu uniknięcia zderzenia z pojazdem marki Kia zjechał w lewo, przejechał przez wysepkę oddzielającą pasy ruchu, następnie potrącił pieszą znajdującą się na pasach, a następnie doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault znajdującym się na przeciwległym pasie ruchu – informuje asp. Karolina Smardz – Dymek – oficer prasowy KPP w Chodzieży.

W wyniku zderzenia kobieta doznała licznych obrażeń ciała i została przetransportowana do Szpitala Specjalistycznego w Pile. Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Śmiertelny wypadek w Okalińcu

Published

on

By

KPP Piła

Kolejny śmiertelny wypadek na DK nr 10 w Okalińcu. Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 20.00.

Z pierwszych informacji przekazanych przez policję wynika, że doszło tam do bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

-68-letni kierowca Renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo kierowcy Mercedesa, który poruszał się drogą nr 10 z Piły w kierunku Bydgoszczy. W wyniku tego doszło do zderzenia obu tych pojazdów – informuje sierż. Magdalena Mróz z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

W mercedesie prócz kierowcy jechała jeszcze dwójka dzieci. Trafiły one do szpitala. Wypadku nie przeżył 68-letni kierowca Renault.

Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin.

Advertisement
Continue Reading

Na sygnale

Tragiczny pożar w Pile

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga / Twoje7dni

Tragiczny pożar w Pile. Nie żyje jedna osoba.

Strażacy wezwanie do pożaru otrzymali o godz. 18.28. Na miejsce zostało zadysponowanych 6 zastępów straży pożarnej z JRG nr 1 i JRG nr 2 w Pile.

Po przyjeździe strażacy zastali pożar opuszczonego budynku, gdzie języki ognia wychodziły na zewnątrz.

Po przeszukaniu pomieszczeń strażacy w środku znaleźli zwęglone ciało. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze czy to ciało kobiety czy mężczyzny.

Na miejscu pracują policyjni technicy oraz prokurator.

Advertisement

Continue Reading
Advertisement