Złowieszcza wizja jasnowidza na 2019 rok

Poprosiliśmy znanego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego o wizję co czeka nas w 2019 roku. Niestety jego wizja nie jest zbyt optymistyczna.

 

-W moim odczuciu w 2019 roku na Bliskim Wschodzie dojdzie do nowych ognisk wojennych. I one spowodują bardzo wielkie niepokoje w UE. W Europie są już miejsca, w których o rewolucję bardzo szybko, chociażby ostatnie zdarzenia we Francji. Obawiam się, że te niepokoje rozleją się na Europę, a podgrzewać to mogą liczne zamachy, które w 2019 roku się uaktywnią – przepowiada jasnowidz.

-Jeżeli Platforma Obywatelska  pokusi się o to, by startować w pojedynkę, przegra z kretesem. PO może pójść do wyborów jedynie pod płaszczykiem innych klubów, wtedy może liczyć na sukces.

Zadaliśmy także jasnowidzowi pytanie o szansę polskiej drużyny jeśli chodzi o EURO.

-W moim odczuciu dwa ostatnie mecze zaważą na tym czy polska kadra przebrnie do mistrzostw. Przedostatni mecz może wydać się rozstrzygający.

A co z naszymi pensjami?

-W moim odczuciu już żyje nam się lepiej niż np. 30 lat temu. Proces ten postępuje jednak bardzo powoli, więc czasami możemy go nie zauważyć – dodaje Jackowski.

Większa rozmowa z jasnowidzem już niebawem w Telewizji www.ITVPILA.pl.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart