Weź udział w Pilskim Racketlonie

Już w najbliższy weekend, 5 i 6 sierpnia br., zapraszamy na Pilski Racketlon o Puchar Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego. Impreza odbędzie się po raz drugi na kortach przy ul. Dąbrowskiego 131. Jej organizatorem jest Klub Sportowy MARIO Piła. Racketlon to sport, który w Polsce ciągle się rozwija i zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników.

– W ubiegłym roku po raz pierwszy spotkaliśmy się na turnieju trzech rakiet, i w mojej ocenie jest to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas. Najważniejsze jest uczestnictwo i chęć wspólnej zabawy. Jest to turniej dla wszystkich miłośników sportu, bo łączy różne dyscypliny, dlatego serdecznie zachęcam do udziału w nim – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Racketlon to sport, który łączy cztery dyscypliny „rakietkowe”: tenis stołowy, badminton, tenis ziemny i squash. W Pile, jak na razie, zawody odbywają się w trzech pierwszych dyscyplinach, ale nie wykluczone, że squash dołączy do kolejnych edycji turnieju.

– Przyjmujemy ciągle zapisy, a zgłosić się może praktycznie każdy. Dzieci, które grać będą w tenisa ziemnego i stołowego, startować będą w dwóch kategoriach: do 10. roku życia i 11-16 lat, natomiast dla dorosłych mamy trzy kategorie: Open, +40 oraz Open kobiet. Spotkajmy się w sobotę i niedzielę na kortach przy ul. Dąbrowskiego 131 – zaprasza Mariusz Szczeciński, prezes UKS MARIO Piła, organizator zawodów.

Zapisy do udziału w zawodach potrwają do 4 sierpnia. Można ich dokonywać drogą elektroniczną: mariotenis@me.com lub telefonicznie: 507 804 554. Rozpoczęcie turnieju w sobotę o godz. 9.00, a uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w niedzielę o godz. 15.00.
Zapraszamy!

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart