Rozstrzygnięto konkurs „Idealny Logopeda”

W poniedziałek,  8 maja w Szkole Podstawowej w Wyrzysku,  na apelu porządkowym wręczono nagrody laureatom konkursu z okazji Europejskiego Dnia Logopedy. Konkurs został zorganizowany przez logopedę szkolnego mgr Patrycję Piszczek. Jego celem było stworzenie postaci „IDEALNEGO LOGOPEDY”, a cechy którymi, wg autorów prac, powinien odznaczać się idealny logopeda, należało wypisać obok postaci.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas I-III uczęszczających na zajęcia logopedyczne, wpłynęło bowiem sporo prac. Zdaniem dzieci idealny logopeda powinien być odpowiedzialny, miły, sympatyczny, troskliwy i cierpliwy. Powinien lubić pracę z dziećmi, ładnie mówić i mieć ciekawe pomoce dydaktyczne. Nic dodać, nic ująć…Uczniowie trafili w samo sedno.

Lista laureatów wygląda następująco: I miejsce należy do Juliana Głyżewskiego z klasy 2c, II lokatę zdobył Tymoteusz Neumann z klasy 3e, a III miejsce zajął uczeń klasy 2b Antoni Duber. Wyróżnienie otrzymali Marika Kobierowska, Marcel Pacholski i Ibrahim Belaid z klasy 1a oraz Aleksander Szewczyk z klasy 2b, a także Weronika Tadych z klasy 3a i Samira Belaid z klasy 3c.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart