Connect with us

Na sygnale

Znęcał się nad partnerką i jej synem

Published

on

32-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów po interwencji w jednym z mieszkań na terenie gminy Złotów. Znęcał się on psychiczne i fizyczne nad swoją partnerką oraz jej synem. Usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwa, grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

W miniony piątek (11.11), policjanci ze złotowskiej jednostki, interweniowali na terenie gminy Złotów, w związku ze zgłoszeniem awantury w jednym z mieszkań. Po przybyciu na miejsce okazało się, że 32 letni mężczyzna do którego wezwano patrol, znęcał się na swoją partnerką oraz jej synem.

-Do awantur i wyzwisk miało dochodzić od około dwóch lat, a w dniu interwencji sprawca przemocy miał uderzać kobietę oraz podduszać jej syna, grożąc przy tym że pozbawi ich życia. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Kolejnego dnia usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad członkami rodziny oraz uszkodzenia ciała – mówi mł. asp. Damian Pachuc z KPP w Złotowie.

Decyzją Prokuratury, sprawcy przemocy domowej nakazano opuszczenie miejsca zamieszkania, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Ponad to zobowiązano go do stawiania się raz w tygodniu w wyznaczonym Komisariacie Policji.

Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Advertisement

 

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Zablokowana DK11 w Dobrzycy. Ranne dzieci

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga

Po zderzeniu trzech pojazdów w Dobrzycy zablokowana jest  droga krajowa nr 11 Jastrowie-Piła. Jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło przed godz. 11.00 na 175 kilometrze drogi krajowej nr 11 w Dobrzycy.

Zderzyły się tam trzy pojazdy: ciężarówka, bus przewożący dzieci oraz samochód osobowy.

Poszkodowana jest jedna osoba. Trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia.

Advertisement

Wkrótce na naszym kanale na YOUTUBE materiał video z akcji ratowniczej.

Advertisement
Continue Reading

Na sygnale

26-letni kajakarz utonął w powiecie złotowskim

Published

on

By

Nie udało się uratować życia 26-letniego kajakarza, który w niedzielę rano utonął w Jeziorze Sławianowskim Wielkim w pow. złotowskim.

Oficer prasowy złotowskiej policji asp. Damian Pachuc przekazał PAP, że w niedzielę po godz. 8.00 służby otrzymały zgłoszenie o tym, iż na jeziorze wywrócił się kajak, którym płynęli mężczyzna i kobieta. “Świadkom udało się wyłowić z wody kobietę” – zaznaczył.

Dodał, że kajakarza pod wodą zlokalizowali dopiero przybyli na miejsce strażacy z grupy wodno-nurkowej.

-Podjęte czynności ratunkowe nie przywróciły czynności życiowych mężczyźnie – wskazał.

Ofiarą utonięcia jest 26-letni mieszkaniec powiatu pilskiego. Towarzyszyła mu 20-letnia kobieta. Policja pod nadzorem prokuratora bada okoliczności wypadku. Ciało mężczyzny zostanie poddane sekcji zwłok.

Advertisement

 

(PAP)

Advertisement
Continue Reading