Connect with us

Na sygnale

Śmierć na torach

Published

on

Około południa dyżurny KPP Złotów został powiadomiony o potrąceniu mężczyzny przez pociąg relacji Gdynia-Kostrzyn. Do zdarzenia doszło na torowisku między Złotowem a Krajenką w okolicy miejscowości Blękwit.

 

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratura Policjanci wykonywali czynności, sprawdzono stan trzeźwości maszynisty-był trzeźwy. Pociągiem podróżowało około 30 pasażerów.

Nikt nie doznał obrażeń. Ruch pociągów na tym odcinku został wstrzymany, a przewoźnik zorganizował transport zastępczy – informuje Damian Pachuc z KPP w Złotowie.

Potrącony mężczyzna, to mieszkaniec Złotowa w wieku 45 lat. Śledztwo w tej sprawie prowadzi złotowska policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Złotowie.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Pożar w okolicy pilskiego lotniska

Published

on

By

fot. Czytelnik "Twoje7dni"

W sobotę po godz. 15.20 doszło do pożaru w okolicach lasu przy pilskim lotnisku.

-Z ogniem walczyły 3 jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz 2 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej oraz dwa samoloty gaśnicze – powiedział nam asp. Mateusz Kentzer z bura prasowego KP PSP w Pile.

Po godz. 16.20 sytuacja była już opanowana. Spaleniu uległo około pół hektara ściółki leśnej.

Continue Reading

Na sygnale

W Pile na stawkach utonął 22-latek

Published

on

By

Tragiczny początek wakacji. W czwartek wieczorem w stawkach przy ul. Kusocińskiego utonął 22-latek.

W czwartkowy wieczór dwóch 22-latków postanowiło popływać w “stawkach” przy ul. Kusocińskiego. W pewnym momencie jeden z nich zaczął się topić. Drugi z mężczyzn ruszył mu na ratunek. Zdołał wyciągnąć go z wody, a następnie rozpoczął reanimację. Sytuacja była dramatyczna.

Po chwili pojawił się Zespół Ratownictwa Medycznego, który przejął czynności ratunkowe i zabrał 22-latka do szpitala. Niestety, pomimo prowadzonej reanimacji młody mężczyzna zmarł.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi pilska policja pod nadzorem prokuratury.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement