Connect with us

Wiadomości

Prezentownik na święta Bożego Narodzenia

Published

on

Pixabay/Monika

Prezentowe szaleństwo już w pełni! Każdy chce wybrać najlepsze prezenty świąteczne dla bliskiej osoby! Dlatego, stworzyliśmy poradnik jak znaleźć prezent świąteczny.

Nasz prezentownik świąteczny przychodzi z pomocą dla tych, którzy nie zdążyli z zakupami w Black Friday, szukają dekoracji świątecznych lub po prostu chcą podarować bliskiej osobie wspaniały prezent. Koniecznie sprawdź nasze prezentowniki na Boże Narodzenie! Z nami znajdziesz zarówno praktyczne prezenty świąteczne jak i drobne upominki.

Nie wiesz jak zapakować prezenty? Brakuje Ci pomysłu, nie wiesz co wybrać z masy dostępnych ofert? Z naszego artykułu dowiesz się wszystkiego co ważne, aby wybrać i odpowiednio udekorować świąteczne prezenty bożonarodzeniowe.

Kto przynosi prezenty świąteczne?

W wielu regionach Polski to nie Święty Mikołaj przynosi prezenty w Święta Bożego Narodzenia! 6 grudnia, do większości domów drobne podarki przynosi Mikołaj, ale okazuje się, że prezenty bożonarodzeniowe przynoszą też inne postacie.

Advertisement

Przyjęło się, że w okresie od 24 do 26 grudnia, upominki świąteczne od Mikołaja dostają mieszkańcy Mazowsza i zachodniej Polski. W Wielkopolsce, na Kaszubach, Kujawach i ziemi lubuskiej wymarzone prezenty pod choinką zostawia Gwiazdor. Na południu kraju, prezenty świąteczne przynosi Dzieciątko, Gwiazdka lub Aniołek.

Nasze inspiracje z pewnością przydadzą Ci się bez względu na to, kto w Twoim regionie dostarcza podarki!

Pomysły na świąteczne prezenty

Zaprzyjaźnione Elfy, z fabryki Świętego Mikołaja podpowiedziały nam o czym marzą dzisiaj Dzieci, Dorośli – a nawet nasi Pupile. Wszystkie sugestie małych pomocników, zebraliśmy w prezentownik z oryginalnymi prezentami świątecznymi.

Chcemy ułatwić Ci wybór wyjątkowego prezentu świątecznego. Produkty, które proponujemy, zostały dobrane w taki sposób, abyś mógł znaleźć idealny upominek na każdą kieszeń. Tanie prezenty też mogą być świetnym pomysłem!

Advertisement

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu świątecznego, najlepsze pomysły znajdziesz w tym artykule! Gdyby wszyscy kupowali podarunki z naszych propozycji świątecznych prezentów, mielibyśmy najlepsze święta od lat!Niżej znajdziesz pomysły na wyjątkowe, świąteczne prezenty, upominki pod choinkę dla każdego! Sprawdź sam jeśli szukasz prezentu świątecznego!

Dla dzieci: Harry Potter – Notes z różdżką Toma Riddle’a

Kicia Kocia maskotka

Gra Walka o Stołki

Advertisement
Dla dorosłych: Bombki alkoholowe
Złoty naszyjnik ze skrzydłem / dedykacja w pudełku / złoto pr. 333

Wisiorek z sodalitem

 

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ludzie

W Grabównie odbyła się kolejna edycja Drzymałówki

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga

Po raz kolejny w Grabównie odbyła się “Drzymałówka” – impreza, która ma kultywować pamięć o tym lokalnym bohaterze.

Jednym z elementów “Drzymałówki” była konkurs plastyczny na temat “Jak teraz mógłby wyglądać wóz Michała Drzymały”. W płynęło na niego aż 39 prac plastycznych. Jury nie miało łatwego zadania. Młodzież z gminy Miasteczko Krajeńskie miała wiele wizji. Według niektórych wóz Drzymały mógłby mieć na dachu panele fotowoltaiczne, a wokół umieszczone kamery. Jeszcze inni w wozie tym widzieli mały basen. Inwencja twórcza nie znała granic.

Prócz konkursu plastycznego był także test wiedzy o Michale Drzymale oraz konkurs kulinarny.

Advertisement
Continue Reading

Biznes

Zeroemisyjne, elektryczne autobusy Yutong E9 wyjadą na ulice Wałcza

Published

on

By

Zakończono dostawę 8 zeroemisyjnych elektrycznych autobusów Yutong E9. Podpisana w zeszłym roku umowa pomiędzy miastem Wałcz a Busnex Poland właśnie została zrealizowana. Wałcz stawia na rozwój elektromobilności w transporcie publicznym a realizacja tego zamierzenia została właśnie rozpoczęta.

Bardzo się cieszymy, że elektrobusy Yutong pojawią się także w województwie zachodniopomorskim. Do Wałcza dostarczyliśmy 9-metrowe pojazdy, sprawdzone już przez polskie samorządy. Osiem zeroemisyjnych autobusów elektrycznych to solidne wsparcie dla komunikacji miejskiej i krok w kierunku zielonego transportu. Już wkrótce nowoczesny, zeroemisyjny tabor obsłuży lokalną komunikację miejską – mówił Marcin Kucharski, prezes zarządu Busnex Poland.

Wybrany przez Wałcz Yutong E9 może pokonać na jednym ładowaniu ponad 350 kilometrów. Ten elektryczny autobus ma 9 metrów długości i jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej mobilności, a także wyposażony w klimatyzację i system monitoringu. Kontrakt obejmował również dostawę 4 mobilnych, dwustanowiskowych ładowarek do elektrobusów.

Zakup przez Wałcz zeroemisyjnego taboru autobusowego oraz infrastruktury do ładowania został dofinansowany kwotą w wysokości ponad 15 mln zł w ramach realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej programu „Zielony Transport Publiczny”. Umowa została zawarta w 2022 r., a w 2023 r. miasto wybrało w przetargu Busnex Poland jako dostawcę elektrobusów.

Advertisement

Continue Reading

Advertisement
Advertisement