Connect with us

Polityka

Poseł Marta Kubiak nie znajdzie się na listach do Sejmu

Published

on

Sensacja polityczna w naszym okręgu wyborczym. Na listach nie znajdzie się poseł Marta Kubiak z PiS. Informację potwierdziła nam sama zainteresowana.

Przypomnijmy, że w minioną sobotę szefowie poszczególnych okręgów wyborczych prezentowali już pełne listy wyborcze. Inaczej było w Okręgu Wyborczym nr 38, obejmującym m.in. nasz region.

Poseł Krzysztof Czarnecki w rozmowie z mediami nie precyzował kiedy zaprezentuje listę wyborczą Prawa i Sprawiedliwości.

Wewnątrz toczyły się bowiem spory o to kto znajdzie się na liście. Wiadomo bowiem, że na liście PiS w tym roku jest niezwykle tłoczno. Z naszego okręgu ma startować m.in. wojewoda Wielkopolski Maciej Zieliński czy były minister zdrowia Adam Niedzielski.

Advertisement

Pojawiły się też informacje, że na liście ma zabraknąć poseł Marty Kubiak. Zapytaliśmy panią poseł czy to sprawdzona wiadomość.

-To nie była moja decyzja – powiedziała nam poseł Marta Kubiak.

Do sprawy wrócimy.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Polityka

Gdzie jest 1 mld złotych z KPO pyta Dariusz Standerski

Published

on

By

Lider Lewicy w okręgu 38 Dariusz Standerski zaapelował dzisiaj w Pile do posła PiS Krzysztofa Czarneckiego by ten odpowiedział, dlaczego 1 miliard złotych z KPO dla powiatu pilskiego jest przez niego blokowane.

Kandydata Lewicy poparł dzisiaj w Pile wiceprzewodnicący Nowej Lewicy poseł Krzysztof Śmiszek.

Wybory parlamentarne odbędą się 15 października br.

Advertisement

Continue Reading

Polityka

Premier Mateusz Morawiecki z krótką wizytą w Pile

Published

on

By

Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Wielkopolsce. Najpierw premier był w Krajence, później w Wałczu, a przed godziną 18.00 zawitał do Piły.

Tutaj spotkał się na briefingu prasowym w UAM w Pile. Zapowiedział m.in. utworzenie studiów na kierunku medycznym. Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia premiera w Pile.

Advertisement
Continue Reading