Pojedynek Współczesnych Wojowników Ninja

W sobotę 25 września na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile odbędzie się kolejne ciekawe wydarzenie dla mieszkańców Ninja Wolf Race – Pojedynek Współczesnych Wojowników Ninja. Początek godz. 13.00. Zapraszamy, wstęp wolny.

To będzie kolejne wydarzenie na stadionie, które tym razem Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile organizuje wspólnie z zawodnikami Wolf Race OCR, którzy biorą udział w mistrzostwach Polski, czy Europy i pokonują na dystansie wielu kilometrów trudny tor przeszkód. Wykazują się przy tym niesamowitą techniką, sprawnością i kondycją, a ich pokazy są niezwykle widowiskowe. W sobotę 25 września pokażą na co ich stać na Stadionie przy Okrzei.
Zawodnikom będzie można nie tylko kibicować. Samemu również będzie można wziąć udział w zawodach. Tory przeszkód będą przystosowane dla dzieci i dorosłych.
Zapisy: w dzień zawodów w godz. od 11.00 do 13.00 lub przez stronę: https://foxter-sport.pl/ninja-wolf-race—wrzesien-2021
W programie także i wiele innych atrakcji, koncerty, dyskoteka, dla dzieci zamki dmuchane, wata cukrowa i bańki mydlane. Wydarzenie ma cel charytatywny, prowadzona będzie zbiórka na rehabilitację dziennikarza Mariusza Markowskiego.
Szczegóły:
Tor przeszkód, m.in. wspinanie po linie, bieg po krzywej ścianie, przejście nad ziemią na kółkach gimnastycznych
Zawody wydolnościowe: przeskok przez skrzynię, podnoszenie sztangi, przerzucanie opony
Pokazy sztuk walki: karate, boks, kickboxing
Robot Led Show
Dla dzieci: zamki dmuchane, bańki mydlane, wata cukrowa
Koncert Kil Folins, Pojedynek Didżejów – Dj Maniek vs. DJ Krzysztof Belak
Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart