Connect with us

Na sygnale

Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile

Published

on

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka w drodze rozkazu powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile komisarzowi Krzysztofowi Królowi.

Podczas odprawy został odczytany rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Piotra Mąki, w którym to komisarzowi Krzysztofowi Królowi z dniem 3 kwietnia 2023 roku powierzone zostają obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile.

Komisarz Krzysztof Król rozpoczął karierę zawodową w 1996 roku w Lewinie Brzeskim, gdzie pełnił służbę w Wydziale Patrolowo- Interwencyjnym oraz Wydziale Kryminalnym. Od 2001 roku przez blisko 20 lat prowadził postępowania dotyczące różnych kategorii przestępstw w Wydziale Dochodzeniowo- Śledczym pilskiej jednostki. Dodatkowo kwalifikacje zawodowe zdobył w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Kolejne doświadczenia pozyskał pełniąc funkcję Zastępcy oraz Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Advertisement

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Zablokowana DK11 w Dobrzycy. Ranne dzieci

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga

Po zderzeniu trzech pojazdów w Dobrzycy zablokowana jest  droga krajowa nr 11 Jastrowie-Piła. Jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło przed godz. 11.00 na 175 kilometrze drogi krajowej nr 11 w Dobrzycy.

Zderzyły się tam trzy pojazdy: ciężarówka, bus przewożący dzieci oraz samochód osobowy.

Poszkodowana jest jedna osoba. Trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia.

Advertisement

Wkrótce na naszym kanale na YOUTUBE materiał video z akcji ratowniczej.

Advertisement
Continue Reading

Na sygnale

26-letni kajakarz utonął w powiecie złotowskim

Published

on

By

Nie udało się uratować życia 26-letniego kajakarza, który w niedzielę rano utonął w Jeziorze Sławianowskim Wielkim w pow. złotowskim.

Oficer prasowy złotowskiej policji asp. Damian Pachuc przekazał PAP, że w niedzielę po godz. 8.00 służby otrzymały zgłoszenie o tym, iż na jeziorze wywrócił się kajak, którym płynęli mężczyzna i kobieta. “Świadkom udało się wyłowić z wody kobietę” – zaznaczył.

Dodał, że kajakarza pod wodą zlokalizowali dopiero przybyli na miejsce strażacy z grupy wodno-nurkowej.

-Podjęte czynności ratunkowe nie przywróciły czynności życiowych mężczyźnie – wskazał.

Ofiarą utonięcia jest 26-letni mieszkaniec powiatu pilskiego. Towarzyszyła mu 20-letnia kobieta. Policja pod nadzorem prokuratora bada okoliczności wypadku. Ciało mężczyzny zostanie poddane sekcji zwłok.

Advertisement

 

(PAP)

Advertisement
Continue Reading