Connect with us

Wiadomości

Bezpłatny koncert Krzysztofa Koniarka

Published

on

Starosta pilski Eligiusz Komarowski serdecznie zaprasza mieszkańców na koncert muzyki biesiadnej w wykonaniu Krzysztofa Koniarka. Koncert odbędzie się w czwartek, 24 sierpnia o godz. 18.00, w strefie rekreacji przy budynku Starostwa Powiatowego w Pile, przy alei Niepodległości 33/35, nad rzeką.

 

Krzysztof Koniarek to znany artysta, ma koncie liczne przeboje, a na scenie króluje od wielu lat. Swoim słuchaczom proponuje zarówno utwory autorskie, jak również biesiadne klasyki i kultowe covery. Jego piosenki emitowane są w kilku stacjach TV i radiowych m.in. TVS, Disco Polo Music, TVR, Polo TV, TVC, Radio Silesia, Radio Piekary, Radio Fest czy Wasze Radio Fm.

 

Advertisement

Zdobył popularność dzięki przebojowi „Dziewczyna z promenady”, która w SzlagListowym podsumowaniu na Hit Roku Radia Silesia otrzymała Grand Prix za rok 2017.

 

Koncert Krzysztofa Koniarka odbędzie się w ramach programu „AKTYWNY SENIOR W POWIECIE PILSKIM” realizowanego przez Oddział Okręgowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Pile, dofinansowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Advertisement

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości

Nad naszym regionem przechodzą intensywne burze

Published

on

By

burza
fot. Krzysztof Dęga

Nad naszym regionem przechodzą intensywne burze. Pierwsza fala już za nami, ale szykują się kolejne.

Komórki burzowe zaczęły gromadzić się nad Piłą około 20.00. Zrobiło się ciemno, zaczął wiać wiatr i padać deszcz. Dodatkowo masy ciepłego i zimnego powietrza spowodowały wyładowania atmosferyczne.

Na ul. Podchorążych drzewo spadło na jezdnię.

Uważajcie na siebie!

Advertisement

Continue Reading

Wiadomości

Seniorzy znów bawią się na Stadionie Powiatowym w Pile

Published

on

By

Seniorzy znów bawią się na Stadionie Powiatowym w Pile. W środę, 22 maja,  odbył się pierwszy w tym roku Piknik Rekreacyjno-Sportowy Seniorów Powiatu Pilskiego.  

Uczestników odwiedzili Rafał Zdzierela, starosta pilski oraz Maria Kubica, Przewodnicząca Rady Miasta Piły. Życzyli seniorom udanego sezonu oraz dużo zdrowia i radości ze wspólnych spotkań.

– Panowała wspaniała atmosfera. Podczas takich wydarzeń ważna jest również integracja różnych organizacji seniorskich – mówi starosta.

Advertisement

Przypominamy, że kolejny piknik odbędzie się już za tydzień, w środę 29 maja. Wstęp jest wolny.

Organizatorem pikników, które będą odbywać się od przyszłej środy, co dwa tygodnie, przez całe lato, jest Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Okręgowy  w Pile, przy wsparciu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Advertisement
Continue Reading

Advertisement
Advertisement