52-latek zabił swojego pracodawcę

Kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który śmiertelnie ugodził nożem 72- letniego mieszkańca Trzcianki.  52-latek usłyszał zarzut zabójstwa i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

W środę, 15 grudnia 2021 r., około godziny 7:30 policjanci z trzcianeckiego komisariatu otrzymali zgłoszenie, że w hotelu pracowniczym w Trzciance 52-latek ugodził nożem w brzuch 72-letniego mieszkańca Trzcianki. Sprawca po tym, jak zaatakował 72-latka porzucił nóż i uciekł, natomiast pokrzywdzony trafił do szpitala, gdzie na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Po ustaleniu, w którym kierunku udał się 52-latek, funkcjonariusze rozpoczęli jego intensywne poszukiwania. Około godziny 9:00 podejrzany był już w ich rękach. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 2,6 promila alkoholu. Zaraz po zatrzymaniu mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu.

52-latek usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Trzciance zarzut zabójstwa za co grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd zdecydował, że najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart