Siłacze przyciągnęli tłumy na Stadion Powiatowy w Pile
W niedzielne popołudnie na stadionie powiatowym w Pile odbył się Pojedynek Gigantów Strongman i Festiwal Baniek Mydlanych i Kolorów. Wydarzenia okazały się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Niedzielne popołudnie spędziły na nim tysiące mieszkańców, także z okolicznych gmin powiatu pilskiego, rodziny z dziećmi, dorośli, młodzież. Ta impreza na długo pozostanie w pamięci. Dopisała zarówno pogoda jak i publiczność.

Puchary dla najlepszych zawodników wręczali przedstawiciele Zarządu Powiatu w Pile: Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu, Emilia Załachowska i Marek Kamiński, członkowie Zarządu.
Dmuchańce i Święto Kolorów
Kiedy odbywał się Pojedynek Gigantów Strongman, na dużej płycie stadionu rodziny z dziećmi wspólnie bawiły się na Festiwalu baniek mydlanych i kolorów, a maluchy mogły także korzystać z dmuchanych zamków. Była dobra zabawa, muzyka, taniec i kolorowe szaleństwo. Gościem specjalnym była Kicia Kocia, postać z ulubionej bajki dla dzieci, z którą maluchy chętnie robili wspólne zdjęcia.
Cóż więcej potrzeba w niedzielne letnie popołudnie?
Współorganizatorem niedzielnych wydarzeń na stadionie byli: Federacja Harlem Piotr Kwiatkowski i Festiwal Baniek Mydlanych.