Rowerowe Soboty w Pile wracają! 25. sezon wycieczek z Placu Zwycięstwa już od 27 czerwca

Pilski Oddział PTTK zaprasza na jubileuszowy, 25. sezon Sobót na Dwóch Kółkach - jednej z najpopularniejszych letnich inicjatyw w mieście. Już w sobotę 27 czerwca spod Placu Zwycięstwa wyruszą cykliści na pierwszą z tegorocznych wycieczek rowerowych po okolicach Piły.

rowery, soboty na dwóch kółkachrowery, soboty na dwóch kółkach
Źródło zdjęć: © Twoje7dni | Canva
Krzysztof Dęga

Zero zapisów, zero wpisowego

Zasady są proste i niezmienne od lat: żadnych zapisów, żadnych opłat - wystarczy pojawić się z sprawnym rowerem przy Placu Zwycięstwa o godz. 14:00. Trasy liczą od 35 do 45 kilometrów. Na mecie uczestników czeka dyplom, odcisk pamiątkowej pieczątki oraz losowanie drobiazgów z "worka szczęścia".

Wycieczki odbywają się co sobotę aż do 29 sierpnia - ostatniej letniej soboty sezonu.

Dla rodzin, przyjaciół i indywidualistów

Organizatorzy zapraszają rowerzystów indywidualnych, rodziny i grupy znajomych. Młodsi uczestnicy mogą brać udział wyłącznie pod opieką dorosłych.

Szczegółowych informacji udziela Pilski Oddział PTTK.

Wybrane dla Ciebie