Rowerowe Soboty w Pile wracają! 25. sezon wycieczek z Placu Zwycięstwa już od 27 czerwca
Pilski Oddział PTTK zaprasza na jubileuszowy, 25. sezon Sobót na Dwóch Kółkach - jednej z najpopularniejszych letnich inicjatyw w mieście. Już w sobotę 27 czerwca spod Placu Zwycięstwa wyruszą cykliści na pierwszą z tegorocznych wycieczek rowerowych po okolicach Piły.
Zero zapisów, zero wpisowego
Zasady są proste i niezmienne od lat: żadnych zapisów, żadnych opłat - wystarczy pojawić się z sprawnym rowerem przy Placu Zwycięstwa o godz. 14:00. Trasy liczą od 35 do 45 kilometrów. Na mecie uczestników czeka dyplom, odcisk pamiątkowej pieczątki oraz losowanie drobiazgów z "worka szczęścia".
Wycieczki odbywają się co sobotę aż do 29 sierpnia - ostatniej letniej soboty sezonu.
Dla rodzin, przyjaciół i indywidualistów
Organizatorzy zapraszają rowerzystów indywidualnych, rodziny i grupy znajomych. Młodsi uczestnicy mogą brać udział wyłącznie pod opieką dorosłych.
Szczegółowych informacji udziela Pilski Oddział PTTK.