Potrącenie na Al. Jana Pawła II 

Potrącenie rowerzystki na al. Jana Pawła II w Pile. Kobieta doznała poważnych obrażeń ciała i została zabrana do szpitala.

zdjęcie
Redakcja Twoje7dni

Do zdarzenia doszło około godz. 8.00. Z pierwszych ustaleń mundurowych wynika, że 27-letnia kobieta przejeżdżała rowerem przez przejście dla pieszych w kierunku ul. Browarnej. Jeden pojazd zatrzymał się , bu ustąpić pierwszeństwa przejazdu, drugi natomiast nie. Doszło do potrącenia. Fiatem Punto kierował 77-letni pilanin. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

27-letnia kobieta została poważnie poszkodowana i przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Pile. Zdarzenie policja wstępnie zakwalifikowała jako wypadek.

Wybrane dla Ciebie