Connect with us

Na sygnale

Narkotyki w Wyrzysku

Published

on

Policjanci z Wyrzyska wylegitymowali podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Jak się okazało powodem były trzymane przez niego w kieszeni narkotyki. Ponadto mundurowi zabezpieczyli w jego domu kolejnych kilkadziesiąt porcji.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Wyrzysku w trakcie pełnionej służby zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę. Podczas legitymowania 35-letni mieszkaniec Wyrzyska był bardzo niespokojny. Policjanci postanowili dowiedzieć się, co było powodem takiego zachowania. Podczas kontroli osobistej u mężczyzny mundurowi ujawnili schowane w kieszeni kilka gramów amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze dokonali również przeszukania miejsca jego zamieszkania, gdzie ujawnili ponad 50 gramów marihuany. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 55 gramów narkotyków. 35-latek odpowie za ich posiadanie, które jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Pożar w okolicy pilskiego lotniska

Published

on

By

fot. Czytelnik "Twoje7dni"

W sobotę po godz. 15.20 doszło do pożaru w okolicach lasu przy pilskim lotnisku.

-Z ogniem walczyły 3 jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz 2 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej oraz dwa samoloty gaśnicze – powiedział nam asp. Mateusz Kentzer z bura prasowego KP PSP w Pile.

Po godz. 16.20 sytuacja była już opanowana. Spaleniu uległo około pół hektara ściółki leśnej.

Continue Reading

Na sygnale

W Pile na stawkach utonął 22-latek

Published

on

By

Tragiczny początek wakacji. W czwartek wieczorem w stawkach przy ul. Kusocińskiego utonął 22-latek.

W czwartkowy wieczór dwóch 22-latków postanowiło popływać w “stawkach” przy ul. Kusocińskiego. W pewnym momencie jeden z nich zaczął się topić. Drugi z mężczyzn ruszył mu na ratunek. Zdołał wyciągnąć go z wody, a następnie rozpoczął reanimację. Sytuacja była dramatyczna.

Po chwili pojawił się Zespół Ratownictwa Medycznego, który przejął czynności ratunkowe i zabrał 22-latka do szpitala. Niestety, pomimo prowadzonej reanimacji młody mężczyzna zmarł.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi pilska policja pod nadzorem prokuratury.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement