Connect with us

Na sygnale

Karambol na Koszalińskiej. Droga zablokowana

Published

on

Poważny wypadek na ul. Koszalińskiej w Pile. Do zdarzenia doszło około godz. 13:40 na wewnętrznej obwodnicy Piły przy ul. Koszalińskiej. Zderzyły się tam trzy pojazdy osobowe marki Citroen, Audi oraz Opel. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały zabrane do szpitala (kierujący Citroen oraz Audi).

-Wstępne informacje wskazują, że kierujący pojazdem marki Citroen poruszając się ulicą Koszalińską od strony al. Wojska Polskiego, z nieznanych na chwilę obecną przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącymi z naprzeciwka pojazdami Audi oraz Opel – informuje st. sierż. Wojciech Zeszot z KPP w Pile.

Kierowcy i pasażerce Opla oraz pasażerce Citroena nic się nie stało.

Dokładne przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane przez funkcjonariuszy. Na czas działań odcinek ulicy Koszalińskiej pomiędzy al. Wojska Polskiego oraz ul. Szybowników został wyłączony z ruchu.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Zlot Samochodów Pożarniczych w Zakrzewie

Published

on

By

Upalna, wręcz piekielna pogoda nie zniechęciła miłośników samochodów pożarniczych do przyjazdu do Zakrzewa na Ogólnopolski Zlot Samochodów Pożarniczych i Zabytkowych.

Impreza, tradycyjnie, rozpoczęła się w Złotowie, a następnie wszystkie wozy biorące udział w zlocie przejechały paradą do Zakrzewa nad jezioro Proboszczowskie. Było głośno, nawet bardzo głośno. Kilkadziesiąt syren samochodów pożarniczych było słychać nawet kilka kilometrów dalej.

Ciekawostką na zlocie był amerykański wóz bojowy straży pożarnej z okolic Chicago. Pojazd jest w pełni sprawny i co warto podkreślić na niecałe 40.000 mil przejechanych kilometrów. Właściciel chce go sprzedać za około 200.000 zł.

Takich czerwonych perełek na zlocie było więcej, jak chociażby wóz drabiniasty z OSP Stanomin. Gwiazdą wieczoru był Stachursky.

Advertisement
Continue Reading

Na sygnale

Pożar w okolicy pilskiego lotniska

Published

on

By

fot. Czytelnik "Twoje7dni"

W sobotę po godz. 15.20 doszło do pożaru w okolicach lasu przy pilskim lotnisku.

-Z ogniem walczyły 3 jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz 2 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej oraz dwa samoloty gaśnicze – powiedział nam asp. Mateusz Kentzer z bura prasowego KP PSP w Pile.

Po godz. 16.20 sytuacja była już opanowana. Spaleniu uległo około pół hektara ściółki leśnej.

Continue Reading
Advertisement