Connect with us

Na sygnale

Karambol na Koszalińskiej. Droga zablokowana

Published

on

Poważny wypadek na ul. Koszalińskiej w Pile. Do zdarzenia doszło około godz. 13:40 na wewnętrznej obwodnicy Piły przy ul. Koszalińskiej. Zderzyły się tam trzy pojazdy osobowe marki Citroen, Audi oraz Opel. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały zabrane do szpitala (kierujący Citroen oraz Audi).

-Wstępne informacje wskazują, że kierujący pojazdem marki Citroen poruszając się ulicą Koszalińską od strony al. Wojska Polskiego, z nieznanych na chwilę obecną przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącymi z naprzeciwka pojazdami Audi oraz Opel – informuje st. sierż. Wojciech Zeszot z KPP w Pile.

Kierowcy i pasażerce Opla oraz pasażerce Citroena nic się nie stało.

Dokładne przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane przez funkcjonariuszy. Na czas działań odcinek ulicy Koszalińskiej pomiędzy al. Wojska Polskiego oraz ul. Szybowników został wyłączony z ruchu.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Śmiertelny wypadek w Okalińcu

Published

on

By

KPP Piła

Kolejny śmiertelny wypadek na DK nr 10 w Okalińcu. Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 20.00.

Z pierwszych informacji przekazanych przez policję wynika, że doszło tam do bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

-68-letni kierowca Renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo kierowcy Mercedesa, który poruszał się drogą nr 10 z Piły w kierunku Bydgoszczy. W wyniku tego doszło do zderzenia obu tych pojazdów – informuje sierż. Magdalena Mróz z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

W mercedesie prócz kierowcy jechała jeszcze dwójka dzieci. Trafiły one do szpitala. Wypadku nie przeżył 68-letni kierowca Renault.

Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin.

Advertisement
Continue Reading

Na sygnale

Tragiczny pożar w Pile

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga / Twoje7dni

Tragiczny pożar w Pile. Nie żyje jedna osoba.

Strażacy wezwanie do pożaru otrzymali o godz. 18.28. Na miejsce zostało zadysponowanych 6 zastępów straży pożarnej z JRG nr 1 i JRG nr 2 w Pile.

Po przyjeździe strażacy zastali pożar opuszczonego budynku, gdzie języki ognia wychodziły na zewnątrz.

Po przeszukaniu pomieszczeń strażacy w środku znaleźli zwęglone ciało. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze czy to ciało kobiety czy mężczyzny.

Na miejscu pracują policyjni technicy oraz prokurator.

Advertisement

Continue Reading
Advertisement