Connect with us

Biznes

Jak dopasować ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb? Często nie jest to tak proste

Published

on

art. sponsorowany

Dostępna na rynku oferta ubezpieczeń komunikacyjnych oraz majątkowych jest szeroka i zróżnicowana. Wybór odpowiedniego ubezpieczenia pozwoli zabezpieczyć finansowo nasze mienie i zapewni poczucie spokoju. Dokonanie takiego wyboru nie jest jednak prostą sprawą.

Przed zawarciem ubezpieczenia warto zastanowić się, co i w jakim zakresie chcemy objąć ochroną. Czy interesuje nas ubezpieczenie mieszkania od losowych typowych zdarzeń, czy kompleksowa oferta All risk? Poszukujemy ochrony dla naszego pojazdu w zakresie OC, AC, a może również Assistance? Czy oczekujemy szerokiej oferty, czy raczej potrzebujemy ochrony w precyzyjnym zakresie? (np. dla posiadanego roweru czy zwierząt domowych) A może nasze potrzeby nie są standardowe i chcielibyśmy ochrony w zakresie odpowiedzialności cywilnej w związku z użytkowaniem drona? Ważne jest przede wszystkim, aby ubezpieczenie było adekwatne do naszych indywidualnych potrzeb.

Advertisement

Tradycyjnie czy z personalizacją?

Każdy z nas ma inne oczekiwania i potrzeby. Dlatego tak istotne jest, aby ubezpieczenie było elastyczne i dostosowane do naszych wymagań – tłumaczy Joanna Przychodzka, specjalistka ds. produktu w ERGO Hestii. – Warto zatem zwrócić uwagę na możliwość wyboru różnych wariantów ubezpieczenia, a także elastycznej konfiguracji ochrony. Personalizacja oferty produktowej jest kluczowa do tego, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie. Często nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać, dlatego nie bójmy się pytać doradcę ubezpieczeniowego o dodatkowe opcje rozszerzające zakres ochrony” – podkreśla ekspertka.

Unikatowym i innowacyjnym rozwiązaniem są klauzule produktowe dostępne w ramach oferty ubezpieczeń detalicznych ERGO Hestii. Klauzule produktowe to nowoczesne rozwiązanie, które daje możliwość dopasowania ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb. Szeroki wybór klauzul produktowych – zarówno w ubezpieczeniu mienia, komunikacyjnym czy w zakresie OC, NNW i podróży – pozwala na jeszcze lepszą i bardziej precyzyjną personalizację oferty. Dzięki temu rozwiązaniu możemy elastycznie rozszerzyć lub zmienić zakres ubezpieczenia tak, aby najlepiej odpowiadał naszym oczekiwaniom. Klauzule to także możliwość wyjścia poza standardowy zakres oferty (np. Assistance dla rodzica ubezpieczonego, dłuższy okres najmu pojazdu zastępczego czy ubezpieczenie rowerów i hulajnóg elektrycznych).

O czym warto powiedzieć agentowi ubezpieczeniowemu?

Advertisement

Zakup ubezpieczenia często opieramy na rekomendacji agentów, którzy dysponują szeroką wiedzą na tematach dostępnych na rynku opcji. Jednak przed rozmową warto przyjrzeć się niektórym kwestiom.

Zanim spotkamy się z doradcą ubezpieczeniowym, warto odpowiedzieć sobie na kilka krótkich pytań – doradza Jakub Żukowski, specjalista ds. produktu w ERGO Hestii. – Pierwsze pytanie dotyczy tego, czy w ostatnim roku wartość mojego majątku do ubezpieczenia zmieniła się? Czyli np. czy remontowałem mieszkanie lub dom albo dokonałem zakupu o dużej wartości? Czy mam jakieś specjalne potrzeby? Czyli np. czy chcę ubezpieczyć swojego pupila nie tylko od nieszczęśliwego wypadku, ale także nagłego zachorowania. Może chce ubezpieczyć instalację fotowoltaiczną? Zależy mi na ochronie elementów szklanych w moim domu? I w końcu ostatnie pytanie: czy moja pasja i hobby wymagają szczególnej ochrony? Posiadam rower o dużej wartości, niekomercyjnie latam dronami, mam kolekcję antyków. Oczywiście, przykładów odpowiedzi jest wiele i każda z nich jest prawidłowa. Ubezpieczenie powinno obejmować ochroną dokładnie to, na czym nam zależy. Dlatego też w ERGO Hestii stawiamy na tak dużą elastyczność zakresu ubezpieczenia. Dzięki krótkiemu zastanowieniu się nad tymi pytaniami łatwiej będzie nam przekazać istotne z perspektywy ubezpieczenia informacje” – dodaje Jakub Żukowski

Najlepsza oferta — elastyczna i spersonalizowana

Odpowiednie dobranie ubezpieczenia komunikacyjnego oraz majątkowego jest kluczowe dla uzyskania pełnej i adekwatnej ochrony. Wybierając ofertę warto zwrócić uwagę na to, czy dana firma oferuje elastyczność w wyborze zakresu ubezpieczenia. ERGO Hestia jest przykładem towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym dzięki innowacyjnym klauzulom produktowym, klienci mają możliwość dostosowania zakresu ubezpieczenia do indywidualnych oczekiwań.

Advertisement

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą ubezpieczeniową ERGO Hestii – zapraszamy do kontaktu z agentami ubezpieczeniowymi, którzy szczegółowo przedstawią rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

https://www.ergohestia.pl/mapa/agenci-i-oddzialy/

Źródło informacji: ERGO Hestia

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Biznes

Skuteczna realizacja decyzji środowiskowej przez Kopalnię Turów

Published

on

By

art. sponsorowany

Kopalnia Turów na bieżąco wypełnia zobowiązania z decyzji środowiskowej, wydanej przez Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska, poprzez realizację szeregu inwestycji i działań proekologicznych ograniczających jej wpływ na pobliskie tereny Polski, Czech i Niemiec. Na wszystkie działania kopalni wynikające decyzji środowiskowej przeznaczono do tej pory ok. 56,6 mln zł.

Decyzja środowiskowa jest decyzją administracyjną, której zadanie polega na takim ukształtowaniu danej działalności, aby w możliwie jak najmniejszym stopniu wpłynęła na stan środowiska naturalnego. W trakcie starań Kopalni Turów o decyzję środowiskową do 2044 r., zgodnie z polskim i europejskim prawem kopalnia intensywnie współpracowała ze stroną czeską i niemiecką w zakresie raportu o oddziaływaniu kopalni na środowisko. W ramach uzgodnień treści raportu środowiskowego odbyły się liczne spotkania ze stroną czeską i niemiecką, w tym z udziałem mieszkańców rejonów przygranicznych. Kopalnia odpowiedziała również na kilka tysięcy pytań – głównie od organizacji ekologicznych. Zarówno Czechy jak i Niemcy zgodziły się na określone środki i inwestycje minimalizujące oddziaływanie Kopalni Turów na pobliskie tereny, podpisując w 2019 r. protokoły z uzgodnień transgranicznych. Warunki zawarte w protokołach transgranicznych zostały na wprost przeniesione do decyzji środowiskowej.

Advertisement

Kopalnia Turów na bieżąco wypełnia zapisy decyzji środowiskowej poprzez realizację inwestycji i działań proekologicznych ograniczających jej wpływ na sąsiadujące z nią tereny przygraniczne. Można wśród nich wskazać działania z obszaru ochrony wód, powietrza, ochrony przed hałasem, rekultywacji oraz nowoczesnych technologii dla ochrony środowiska. Do tej pory Kopalnia Turów na realizację decyzji środowiskowej przeznaczyła ok. 56,6 mln zł. Jedną z zakończonych już inwestycji jest podziemny ekran przeciwfiltracyjny wybudowany w celu ograniczenia potencjalnego wpływu turoszowskiej odkrywki na czeskie zasoby wodne. Testy skuteczności podziemnej bariery potwierdzają, że jest w pełni funkcjonalna i skuteczna. W otworach kontrolnych zlokalizowanych na południe od kopalni, czyli od strony polsko-czeskiej granicy, odnotowywane są wzrosty poziomu zwierciadeł wód podziemnych nawet o 4,64 metra.

Kopalnia Turów nie jest jedynym obiektem, który może mieć wpływ na poziom wód w górotworze na czeskich terenach przygranicznych. Wrażliwość ujęcia wody w czeskiej wsi Uhelna zależy m.in. od zasilania atmosferycznego, utrzymania reżimu eksploatacji, czyli ilości wypompowywanej wody w stosunku do zasobności ujęcia, a także drenażu jego zasobów przez czeską żwirownię Grabstejn, sąsiadującą z ujęciem. Dane z tego obiektu, tak ważne do aktualizacji modelu hydrogeologicznego tego rejonu, mimo licznych próśb nie zostały w pełni przekazane stronie polskiej. Wspomniane zasilanie atmosferyczne, a mówiąc ściślej jego brak spowodowany suszą, jest kluczową kwestią w niezależnym opracowaniu Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej z 2020 r., przygotowanym na podstawie trzydziestoletniego okresu obserwacji obszaru granicznego z Republiką Czeską, w tym Kopalni Turów.

Ponadto budowane są ekrany akustyczne i przeciwpyłowe, instalowane są nowoczesne systemy monitoringu środowiskowego, krążniki na taśmach wymieniane są na cichobieżne i na bieżąco prowadzone są nowe nasadzenia dzięki czemu wskaźnik lesistości w Gminie Bogatynia wzrósł z 27 do 30 proc.

Więcej o inwestycjach i działaniach realizowanych przez Kopalnię Turów w poszczególnych komponentach środowiska w ramach decyzji środowiskowej można przeczytać na stronie internetowej: https://kwbturow.pgegiek.pl/decyzja-srodowiskowa.

Advertisement

Continue Reading

Biznes

Jak szybko i tanio samodzielnie stworzyć stronę www z wykorzystaniem AI lub wsparciem doradcy internetowego

Published

on

By

art. sponsorowany

Myślisz o założeniu własnej strony internetowej? Wiele osób rezygnuje z tego pomysłu, ze względu na brak wystarczających umiejętności digitalowych lub czasu. W przeszłości zabiegani przedsiębiorcy, którzy nie potrafili kodować, nie byli w stanie samodzielnie tego zrobić. Na szczęście dziś każdy może mieć stronę, bloga czy portfolio. W jaki sposób?

Strona internetowa jest niezbędna dla przedsiębiorcy prowadzącego swoją działalność czy artysty, który chce pochwalić się swoim portfolio. Założenie jej pomaga nie tylko w planach biznesowych, ale również rozwijaniu swoich pasji. Przez długi czas jedynie osoby, które opanowały kodowanie, były w stanie stworzyć swoją własną witrynę. Przeciętny użytkownik internetu nie miał takiej możliwości.

Advertisement

Dziś jest to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Można skorzystać z pomocy doradcy internetowego WeNet lub kreatora stron internetowych – WebWave. Za pomocą tego narzędzia możesz stworzyć stronę od czystej kartki, skorzystać z jednego z ponad 100 szablonów lub wygenerować swoją witrynę z AI.

WebWave – AI Builder

Chcesz stworzyć stronę www szybko i przyjemnie? Z WebWave AI Builder potrzebujesz do tego zaledwie trzech minut. Brzmi jak fikcja? Nic bardziej mylnego. W tak krótkim czasie możesz stworzyć swojego bloga, portfolio, a nawet sklep internetowy.

To banalnie proste – wystarczy, że wprowadzisz opis swojej działalności i dostaniesz w pełni gotową do użytkowania stronę. Dodanie preferencji estetycznych sprawi, że będzie w pełni odpowiadała Twojemu gustowi. AI jest stale ulepszane, a kreacje, które spod niego wychodzą robią wrażenie.

Możesz nie tylko dodać podstrony, ale również cennik czy formularz kontaktowy. Stworzysz kompleksową stronę, która wesprze Twoją działalność – do tego zrobisz to naprawdę zaskakująco szybko.

Advertisement

WebWave – kompleksowe usługi

WebWave oferuje coś więcej niż zaprojektowanie swojej własnej strony. To również kompleksowa oferta. Zawiera wszystko, co najważniejsze, aby strona www funkcjonowała w pełni poprawnie. Kreator stron internetowych zadba o optymalizację. Możesz m.in. zgłosić swoją witrynę do Google. To również gwarancja bezpieczeństwa – darmowy certyfikat SSL czy monitorowanie strony.

W WebWave ważne jest dla nas, aby użytkownicy nie musieli się o nic martwić. Stworzyliśmy kompleksowe narzędzie, które zadba o wszelkie aspekty niezbędne do prowadzenia własnej strony internetowej. Właśnie dlatego umożliwiamy m.in. integrację z dodatkowymi oprogramowaniami” – komentuje Maciej Czajkowski, CEO WebWave.

Wsparcie doradcy internetowego

Nie tak dawno WebWave połączyło się z WeNet Group. To tam można uzyskać wsparcie doradcy internetowego, który pomoże stworzyć wymarzoną stronę.

Przedsiębiorcy, którzy chcą wyróżnić się wśród konkurencji i prowadzić skuteczną sprzedaż, stoją dziś przed nie lada wyzwaniem. Wielu z nich zastanawia się, jak wypromować swoją ofertę i docierać do nowych osób. Kluczem do sukcesu jest obecność w internecie oraz znajomość i wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi.

Advertisement

Właścicielom małych i średnich firm pomagają doradcy internetowi 2.0, którzy świetnie znają się na technologii i korzystają z nowatorskich rozwiązań. Dobierają najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb danego biznesu. Wiedzą, jak rozwijać małe i średnie firmy oraz z jakich nowych narzędzi technologicznych korzystać, aby móc wyróżnić się na tle konkurencji.

Specjaliści WeNet oferują indywidualne doradztwo internetowe dla firm z sektora MŚP. Od lat pomagają przedsiębiorcom rozwijać się w świecie online i wspierają lokalne działalności. Tworzą strony internetowe i e-sklepy. Zajmują się pozycjonowaniem firmowych witryn, marketingiem lokalnym i reklamą w internecie. Chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Czym zajmuje się doradca internetowy? Otóż przede wszystkim:

 • bada potrzeby swojego klienta, stara się poznać jego problemy, oczekiwania i cele biznesowe,
 • proponuje nowoczesne narzędzia, które rozwiążą problemy klienta,
 • dopasowuje indywidualną ofertę, która spełnia wymagania danego biznesu i branży,
 • pomaga właścicielom małych i średnich firm sprawnie funkcjonować w dynamicznym, cyfrowym świecie,
 • dostarcza praktyczną wiedzę i sprawdzone rozwiązania,
 • wspiera swojego klienta na każdym etapie współpracy,
 • odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości i służy pomocą,
 • stara się zdobyć zaufanie klienta, stawia jego potrzeby na pierwszym miejscu,
 • buduje długotrwałe relacje z odbiorcami,
 • stale ulepsza swoją ofertę,
 • tworzy własne rozwiązania technologiczne.

Specjalistyczne doradztwo to jednak nie wszystko. Dziś doradca internetowy ma także kompetencje 2.0. Jest więc ekspertem w internetowym świecie, jest otwarty na innowacyjne pomysły i rozwój. Jest na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku. Korzysta ze zdobyczy technologii, w tym także z narzędzi AI (sztucznej inteligencji), co pozwala mu działać jeszcze sprawniej, szybciej i efektywniej.

Chcesz rozwinąć i wypromować swoją firmę oraz zyskać szansę na wyprzedzenie konkurencji? Skorzystaj z pomocy profesjonalnych doradców internetowych, którzy oferują nowoczesne rozwiązania dla biznesu.

Advertisement

Poznaj usługi firmy WeNet. Specjaliści budują firmowe strony WWW oraz sklepy internetowe, prowadzą działania SEO, realizują kampanie reklamowe w internecie. Dbają o lepszą widoczność firm w świecie online.

Działają na rynku już od 30 lat i zatrudniają ponad 1000 ekspertów w całej Polsce. Z usług WeNet korzysta już 60 000 małych i średnich przedsiębiorców. Liczby te tylko potwierdzają fakt, że doradcy internetowi znają się na rzeczy i są ekspertami w swoich działaniach.

Źródło informacji: WeNet

Advertisement
Continue Reading

Advertisement
Advertisement