Connect with us

Biznes

Doradca internetowy 2.0 jako zawód przyszłości. Sprawdź, jak dostać pracę na tym stanowisku

Published

on

art. sponsorowany

WeNet od wielu lat wspiera rozwój polskiego sektora MŚP, oferując usługi marketingowe oparte na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. W firmie pracują doświadczeni doradcy internetowi 2.0, którzy doskonale znają się na e-marketingu i nowej technologii, w tym AI. WeNet daje swoim pracownikom ogromne możliwości rozwoju, co w dzisiejszych dynamicznych czasach jest bardzo ważne. Ty także chcesz wykonywać nowy zawód i odnosić sukcesy? Dołącz do WeNet.

Kim jest doradca internetowy 2.0?

Doradca internetowy 2.0 to specjalista, który zna się na marketingu online oraz nowoczesnych technologiach w tym obszarze. Doradcy WeNet od lat pomagają przedsiębiorcom prowadzić działania promocyjne w internecie, wdrażając najlepsze narzędzia marketingowe.

Advertisement

Dzięki swojej stale poszerzanej wiedzy eksperci pomagają małym i średnim firmom rozwijać się w sieci i budować przewagi konkurencyjne, dobierając rozwiązania dostosowane do potrzeb danego biznesu. Doradcy internetowi 2.0 posiadają wiedzę nie tylko z zakresu e-marketingu, ale również z obsługi i wykorzystania nowych technologii. Dzięki temu są w stanie zaproponować innowacyjne narzędzia, które pomagają klientowi nie tylko lepiej budować swój wizerunek i pozycję firmy, ale także skutecznie docierać do swojej grupy odbiorców i prowadzić swój biznes.

Specjaliści ds. doradztwa internetowego 2.0 wykorzystują nowoczesne technologie, w tym także narzędzia oparte na sztucznej inteligencji. Dostarczają przedsiębiorcom z sektora MŚP innowacyjne rozwiązania, które pomagają im funkcjonować w dynamicznym, cyfrowym świecie oraz czerpać z niego korzyści.

Jak zdobyć nowy zawód i odnosić sukcesy?

Korzystanie z nowoczesnych narzędzi to dziś już kluczowa umiejętność w biznesie. Dlatego warto być otwartym na innowacje i ciągły rozwój.

Advertisement

Firma WeNet poszukuje kolejnych doradców internetowych i daje możliwość rozwoju kompetencji w tym nowym zawodzie. Co ważne, firma ma nowoczesne biura w 19 miastach w Polsce i stale poszerza swoją działalność. Co jakiś czas organizuje Dni Otwarte, w których mogą wziąć udział osoby poszukujące pracy.

Kolejne Dni Otwarte startują już w czerwcu i lipcu, a odbędą się w biurach w największych miastach takich jak Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Kraków, Katowice, Bydgoszcz.

Zainteresowani kandydaci będą mogli spotkać się z pracownikami firmy w każdy piątek w godzinach: 9:00, 14:00 i 16:00. Specjaliści opowiedzą, na czym polega ich praca i jak dzięki niej mogą rozwijać swoje kompetencje zawodowe. Odpowiedzą na wszelkie pytania związanie z ofertami pracy oraz przedstawią bogaty wachlarz możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Szczegółowe informacje znajdują się na https://wenet.pl/kariera, gdzie przez specjalny formularz można zapisywać się na konkretny termin spotkania.

Dlaczego warto dołączyć do zespołu doradców internetowych?

Advertisement

WeNet ciągle inwestuje w rozwój swoich pracowników, dlatego mile widziane są kandydatury nie tylko od osób z doświadczeniem w branży, ale również od młodych ludzi zainteresowanych podnoszeniem swoich umiejętności zawodowych. WeNet oferuje kandydatom dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B).

Zespoły firmy zapewniają wstępne szkolenie przygotowawcze do pracy, potrzebne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity dla pracowników. Co więcej, firma daje dostęp do bogatej oferty edukacyjnej, która obejmuje program indywidualnego rozwoju zawodowego i awansu. Osoby zainteresowane tą ofertą współpracy znajdą szczegółowe informacje na stronie internetowej: https://wenet.pl/kariera.

Zapraszamy kandydatów niemal z całej Polski. Od lat dajemy możliwość uwalniania potencjału zawodowego naszym pracownikom. Jako pracodawca oferujemy elastyczne warunki zatrudnienia, co oznacza, że kandydat sam decyduje, czy chce mieć umowę o pracę, czy podpisać kontrakt B2B. Aktualnie poszukujemy zarówno kandydatów z doświadczeniem w branży marketingu internetowego, jak i osób bez takiego doświadczenia. Jesteśmy od lat stabilnym pracodawcą, nastawionym na rozwój pracowników oraz długoterminową współpracę. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z naszą szeroką ofertą rekrutacyjną oraz możliwościami rozwoju osobistego i zawodowego” – mówi Iwona Wencel, wiceprezes zarządu ds. HR WeNet Group S.A.

Przyjdź na Dni Otwarte WeNet

Advertisement

Dni Otwarte cieszą się zawsze wysoką frekwencją. Bierze w nich udział wiele osób zainteresowanych pracą w WeNet w różnych działach. Firma ma swoje biura w 19 lokalizacjach w Polsce, w tym w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Katowicach i innych dużych miastach.

Przykładowo nowo otwarte biuro w Bydgoszczy podczas ostatnich Dni Otwartych odwiedziły łącznie 52 osoby, z których wiele wyraziło zainteresowanie pracą i uczestniczyło w procesie rekrutacji.

Ty też chcesz dołączyć do zespołu doradców internetowych i rozwijać się zawodowo? Weź udział w Dniach Otwartych.

WeNet jako lider w digitalizacji polskich firm

Advertisement

WeNet ma swoją siedzibę w Warszawie i zatrudnia ponad 1000 ekspertów na terenie całej Polski. Oferuje przedsiębiorcom z sektora MŚP skuteczne rozwiązania biznesowe, które są dostosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku. Firma świadczy różnorodne usługi i dostarcza produkty, które pozwalają na efektywne rozwijanie biznesu online.

Specjaliści przede wszystkim:

  • projektują i budują strony WWW,
  • tworzą sklepy internetowe,
  • zajmują się pozycjonowaniem firmowych witryn,
  • realizują kampanie reklamowe w internecie.

Wszystkie działania wpływają na zwiększenie widoczności małych i średnich firm w sieci, co bezpośrednio przyczynia się do wzrostu sprzedaży i rozwoju tych przedsiębiorstw. Z usług WeNet korzysta już ponad 50000 polskich przedsiębiorców z sektora MŚP.

Źródło informacji: WeNet

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Biznes

Kredyt hipoteczny z ekspertem ING na wideo

Published

on

By

ING Bank Śląski

art. sponsorowany

ING zachęca zainteresowanych kredytem hipotecznym do spotkania z ekspertem przez wideo. Klienci mają możliwość korzystania z wiedzy i oferty banku z dowolnego miejsca, oszczędzając również swój czas. Rozwiązanie jest dostępne w aplikacji Moje ING lub za pośrednictwem strony www.

Aż 88% badanych Polaków wskazuje, że potrzebuje wsparcia przy kredycie hipotecznym. Z badań wynika, że najczęstszym źródłem informacji są w tym wypadku eksperci; 53% badanych przy wzięciu kredytu hipotecznego zamierza skonsultować się właśnie z ekspertem z banku.

Advertisement

Pomysł wsparcia eksperta na wideo w kredycie hipotecznym podoba się większości badanych (57%). W ING ta forma kontaktu już od ponad roku zyskuje na popularności i ponad połowa klientów wybiera taką formę komunikacji. Wiemy, jak ważna jest dla klienta – z jednej strony możliwość załatwienia sprawy zdalnie, a z drugiej kontakt z żywą osobą, która zapewnia wsparcie i ekspercką wiedzę. Co więcej, klienci bardzo dobrze oceniają spotkania wideo nt. hipoteki – 4,9 przy maks. zadowoleniu 5. Specjalista nie tylko odpowiada na pytania, przedstawia możliwe rozwiązania, ale też pomaga skompletować i wypełnić dokumenty. Do oddziału klient przychodzi jedynie, aby podpisać umowę i uruchomić kredyt” – dodał Sylwester Gorzeń, Coe Lead odpowiedzialny za sprzedaż kredytów hipotecznych w ING Banku Śląskim

W ostatnim roku dużo uwagi poświęciliśmy osobom, które myślą o swoim pierwszym mieszkaniu. W nowej kampanii zwracamy się do klientów, którzy potrzebują większej przestrzeni, bo rozwijając się nie mieszczą się w tej, którą mają a także tych, którzy planują zbudować energooszczędny dom. Nie bez powodu aż dla 81% badanych energooszczędność nieruchomości jest niezwykle ważna. Korzyści na jakie wskazują to: mniejsze rachunki za prąd (65%), samowystarczalność (40%) oraz wygoda i komfort użytkowania (39%). Te wybory są nam bliskie, dlatego wspieramy je również atrakcyjną ofertą” – powiedziała Barbara Pasterczyk, dyrektor banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Kredyt hipoteczny na dom energooszczędny

przeznaczony jest na budowę lub nabycie domu czy lokalu mieszkalnego na rynku pierwotnym lub nabycie gotowego domu czy lokalu mieszkalnego na rynku wtórnym, z udokumentowanym niskim zużyciem energii, których roczne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną do ogrzewania, wentylacji i przygotowania ciepłej wody nie przekracza odpowiednio 62 kWh/m2/rok i 58 kWh/m2/rok

Advertisement

ponadto oferta przeznaczona jest również na nabycie domu w połączeniu ze sfinansowaniem robót budowlanych z pozwoleniem na budowę. Nieruchomość po zakończeniu prac budowlanych musi osiągnąć roczne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną do ogrzewania, wentylacji i przygotowania ciepłej wody nie przekraczające 76 kWh/m2. Potwierdzeniem będzie podanie numeru i daty sporządzenia świadectwa charakterystyki energetycznej, którego wymóg dostarczenia będzie również wynikał z umowy kredytowej

0 zł prowizji, obniżone oprocentowanie RRSO 7,75% – najtańszy kredyt hipoteczny w ofercie ING

oprocentowanie okresowo stałe

Kredyt hipoteczny w ofercie specjalnej

Advertisement

0 zł prowizji w ofercie Słoneczna oferta – łatwy start RRSO 7,96%

wkład własny min. 20%

kwota kredytu od 70 000 zł

kredytowanie do 35 lat, wcześniejsza spłata i nadpłata za 0 zł

Advertisement

oprocentowanie okresowo stałe

Ekspert hipoteczny na wideo w ING jest osobą, która opiekuje się i pomaga klientowi, nie tylko na etapie wnioskowania, ale w całym procesie, aż do jego spłaty.

Kluczowe obszary wsparcia:

oszacowanie możliwości kredytowe

Advertisement

informacje o wstępnej analizie wniosku

dopasowanie oferty i raty do budżetu

pomoc w skompletowaniu dokumentów potrzebnych do kredytu

pomoc w wypełnieniu wniosku o kredyt – wygodnie dzięki funkcji dzielenia ekranu

Advertisement

po podpisaniu umowy można się skontaktować z ekspertem hipotecznym, jeżeli pojawią się pytania np. o nadpłatę kredytu, głównie podpowiadając jak obsługiwać kredyt w aplikacji

Z rozwiązania mogą skorzystać obecni i nowi klienci ING. Na spotkanie można umówić się bezpośrednio w aplikacji Moje ING lub przez stronę www.

O badaniu

Badanie przeprowadzono na Ogólnopolskim Panelu Badawczym Ariadna na ogólnopolskiej próbie osób w wieku od 25 do 45 lat, które planują w ciągu najbliższych trzech lat zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Termin realizacji: 20–27 marca 2024, metoda: CAWI.

Advertisement

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 7,75 %, dla kredytu budowlano – hipotecznego w ofercie Kredyt hipoteczny na dom energooszczędny z oprocentowaniem stałym w ING Banku Śląskim, przy założeniach: okres kredytowania 25 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 480 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 126 843,95 zł, oprocentowanie stałe 7,21 %, całkowity koszt kredytu 646 843,95 zł w tym: prowizja 0 zł, odsetki 625 066,11 zł, podatek PCC 19,00 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 14 976,00 zł (dla jednej nieruchomości, na cały okres kredytowania), opłaty za: wycenę nieruchomości zlecaną przez bank 748,00 zł (dom), prowadzenie konta Direct 0,00 zł, posiadanie systemu MojeING 0zł; koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego w MojeING 0zł, ubezpieczenie spłaty kredytu Opcja Życie Plus (za okres 3 lat) 6 034,84 zł, 276 miesięcznych uśrednionych rat kapitałowo-odsetkowych po 3 457,76 zł. Kredyt wymaga zabezpieczenia min. 720 000,00 zł. Kalkulacja na dzień 2024-05-20 na reprezentatywnym przykładzie. Stałe oproc. niesie ryzyko, iż rata może być wyższa, niż obliczana na podstawie wskaźnika stosowanego przy oproc. zmiennym. Kredyt na dom max 62 kWh/m2/rok lub lokal mieszkalny max 58kWh/m2/rok zapotrzebowania na energię a także nabycie domu/lokalu mieszkalnego na rynku pierwotnym lub wtórnym wraz z pracami budowlanymi wymagającymi pozwolenia na budowę, max 76kWh/m2/rok zapotrzebowania na energię. Warunek skorzystania z tej oferty na rynku wtórnym: przedstawienie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej budynku lub części budynku, przed decyzją kredytową, wymaga: rachunku, ubezpieczenia, MojeING. Szczegóły w regulaminie na ing.pl. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, ma charakter wyłącznie informacyjny. Kredyt hipoteczny na dom energooszczędny ma na celu wsparcie klientów w stosowaniu rozwiązań zapewniających efektywność energetyczną budynków.

Społeczeństwo przechodzi na gospodarkę niskoemisyjną. Robią to klienci, robi to również ING. Finansuje wiele zrównoważonych działań, ale wciąż więcej tych, które takie nie są. Sprawdź na ESG w ING Banku Śląskim

ING Bank

Zdecydowani na przeprowadzkę? (youtube.com)

Advertisement

Kredyt hipoteczny na dom energooszczędny (youtube.com)

Źródło informacji: ING Bank Śląski

Advertisement
Continue Reading

Biznes

Trwa 7. edycja akcji „Ubrania od serca”. Dowiedz się jak możesz pomóc dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych

Published

on

By

FleishmanHillard

art. sponsorowany

Marki Vizir i Fairy we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom ogłaszają kontynuację programu Ubrania od Serca. Dzięki niemu, każdy kupujący wybrane produkty pomagające utrzymać porządek w domu, przyczynia się do ufundowania nowych ubrań dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Wsparcie materialne oraz realizacja potrzeb dzieci wychowujących się w placówkach opiekuńczo-wychowawczych zależna jest od środków finansowych przeznaczanych przez samorządy oraz pomocy ludzi o dobrym sercu. By odpowiedzieć na te potrzeby, uruchomiona została kolejna, 7. edycja ogólnopolskiego programu charytatywnego „Ubrania od Serca”. W tegorocznej odsłonie akcji, marki Vizir i Fairy łączą swoje siły, by wspólnie z Towarzystwem Nasz Dom, dotrzeć do jak największej liczby dzieci z placówek oświatowo-wychowawczych, którym przekazane zostaną bony na samodzielny zakup ubrań.

Advertisement

Idea i cel akcji

Motywem przewodnim programu jest wyrównywanie różnic, pomiędzy podopiecznymi takich placówek a ich rówieśnikami, poprzez umożliwienie im samodzielnego zakupu ubrań. Dokładnie takich, o jakich marzą. Jak podkreśla Iwona Niemasz, prezeska Towarzystwa Nasz Dom, samodzielny wybór ubrań ma wiele zalet, istotnych dla rozwoju dzieci i nastolatków.

Choć samodzielny wybór ubrań może wydawać się czymś normalnym, dla dzieci z placówek-oświatowo wychowawczych jest niestety rzadkością. Taka okazja sprawia im wiele radości. Niesie za sobą również walor edukacyjny – uczy decyzyjności, odpowiedzialności, zarządzania własnym budżetem i wielu innych umiejętności, przydatnych w dorosłym życiu” – mówi Iwona Niemasz. „Pamiętajmy, że kwestia ubioru, jest dla dzieci tak samo istotna jak dla dorosłych, a czasami nawet istotniejsza. Dzięki temu, mają szansę wyrazić siebie, swoją indywidualność, osobowość i tożsamość. Są to niezwykle ważne aspekty dla młodych ludzi, które mają realny wpływ na ich dorosłe życie” – dodaje.

Dzięki hojności Polaków, która przyczyniła się do sukcesu dotychczasowych edycji programu, marce środków do prania Vizir udało się wesprzeć już ponad 8 000 dzieci i nastolatków z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Podopieczni otrzymali karty podarunkowe na zakup nowych, wymarzonych ubrań, które mogli samodzielnie zrealizować w określonych sieciach sklepów odzieżowych według własnych upodobań.

Advertisement

W tej edycji programu podnieśliśmy poprzeczkę jeszcze wyżej – po wprowadzeniu na rynek produktów do prania doskonale usuwających tłuste plamy Vizir +Fairy Efekt, do aktywacji dołączyła marka produktów do mycia naczyń Fairy. Dlatego postawiliśmy sobie ambitny cel – dotarcia łącznie do 10 tys. podopiecznych z całej Polski (licząc pod początku programu). Mechanizm akcji jest bardzo prosty. Dzięki sprzedaży produktów pomagających utrzymać porządek w domu marek Vizir i Fairy, zbierane są fundusze, które przekazywane są w formie darowizny na zakup kart podarunkowych dla podopiecznych placówek, które zgłoszą się do akcji” – mówi Mariola Mirek, dyrektorka ds. komunikacji w Procter & Gamble.

Jak wesprzeć akcję?

Każdy może wspierać akcję „Ubrania od serca” i tym samym przyczynić się do ufundowania potrzebującym wymarzonych ubrań. Wystarczy podczas codziennych zakupów wybierać środki do prania z serii Vizir + Fairy Effect i/lub płyn do mycia naczyń Fairy Cytryna (o poj. 900 ml). Akcja trwa do 14 czerwca br.

Program „Ubrania od serca” zapewnia placówkom opiekuńczo-wychowawczym wielopoziomowe wsparcie. Oprócz działań na rzecz zmniejszania nierówności między mieszkającymi tam dziećmi, a ich rówieśnikami, realizowane są również akcje pomocowe, polegające na przekazaniu środków czystości do placówek, które zgłoszą się do programu.

Advertisement

Źródło informacji: FleishmanHillard

Continue Reading

Advertisement
Advertisement