Connect with us

Na sygnale

Zwłoki matki i syna w Stołężynie

Published

on

fot. Krzysztof Dęga / Twoje7dni

Wszystko wskazuje na to, że w Stołężynie doszło do potwornej zbrodni. Dziś przed południem w jednym z mieszkań odkryto zwłoki matki i syna.

Potwornego odkrycia dokonał członek rodziny.

-Po godzinie 11.00 policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie Stołężyna znaleziono zwłoki 75-letniej kobiety i jej 49-letniego syna – potwierdza wiadomość mł. asp. Dominik Zieliński – oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu.

Na miejsce niezwłocznie została wysłana specjalna grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Przez kilka godzin na miejscu policjanci zabezpieczali ślady i dokumentowali zdarzenie.

Ofiary miały krew i ślady ran

Z pierwszych informacji przekazanych przez śledczych wynika, że zarówno na ciele starszej kobiety jak i jej syna widoczne są ślady krwi i ran. To może sugerować, że ich zgon nie był naturalny.

-Nie wykluczamy, że doszło tutaj do zabójstwa – mówi mł. asp. Dominik Zieliński z KPP w Wągrowcu.

Teraz został ogrodzony przez mundurowych. Funkcjonariusze przez całe popołudnie przesłuchiwali także okolicznych sąsiadów.

Advertisement

Sprawa jest rozwojowa. Będziemy wracali do tego tematu.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Nie żyją cztery osoby z naszego powiatu. Wracali z wakacji…

Published

on

By

fot. Policja Bydgoszcz

Trzy ofiary śmiertelne, a  jedna osoba zmarła w szpitalu.  To bilans wypadku drogowego na DK 10 w miejscowości Emilianowo. Wszystkie ofiary to mieszkańcy powiatu pilskiego.

W piątek przed godziną 17:00 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informacje o zdarzeniu drogowym na krajowej 10 na wysokości miejscowości Emilianowo. Na miejsce zostały skierowane służby ratunkowe. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie.

Jak się okazało, w zdarzeniu brały udział cztery pojazdy – trzy pojazdy osobowe i jeden ciężarowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w pojazd ciężarowy marki DAF z naczepą, a następnie uderzył w jadący za nim pojazd marki VW. Natomiast pojazd ciężarowy w wyniku uderzenia, zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z samochodem marki Skoda.

Niestety w wyniku zderzenia 47-letni kierowca skody oraz dwójka pasażerów 14-latek i 17-latka ponieśli śmierć na miejscu. Trzecia pasażerka 44-letnia kobieta w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala.  Niestety jej także nie udało się uratować.

Advertisement

Do sprawy został zatrzymany 52-letni kierowca toyoty. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Pobrana też został od niego krew do badań. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

Continue Reading

Na sygnale

Znów kolizja koło Hotelu Gromada

Published

on

By

To jest pechowe rondo. Nie ma tygodnia, by nie doszło tam do kolizji. Kierowcy spoza Piły nie potrafią na nim jeździć.

Przed godziną 10.00 doszło do kolizji przy Hotelu Gromada w Pile. Uczestniczyły w niej dwa pojazdy osobowe.

Na szczęście nikomu nic złego się nie stało.

Continue Reading
Advertisement