Connect with us

Na sygnale

Zwłoki matki i syna w Stołężynie

Published

on

fot. Krzysztof Dęga / Twoje7dni

Wszystko wskazuje na to, że w Stołężynie doszło do potwornej zbrodni. Dziś przed południem w jednym z mieszkań odkryto zwłoki matki i syna.

Potwornego odkrycia dokonał członek rodziny.

-Po godzinie 11.00 policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie Stołężyna znaleziono zwłoki 75-letniej kobiety i jej 49-letniego syna – potwierdza wiadomość mł. asp. Dominik Zieliński – oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu.

Na miejsce niezwłocznie została wysłana specjalna grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Przez kilka godzin na miejscu policjanci zabezpieczali ślady i dokumentowali zdarzenie.

Ofiary miały krew i ślady ran

Z pierwszych informacji przekazanych przez śledczych wynika, że zarówno na ciele starszej kobiety jak i jej syna widoczne są ślady krwi i ran. To może sugerować, że ich zgon nie był naturalny.

Advertisement

-Nie wykluczamy, że doszło tutaj do zabójstwa – mówi mł. asp. Dominik Zieliński z KPP w Wągrowcu.

Teraz został ogrodzony przez mundurowych. Funkcjonariusze przez całe popołudnie przesłuchiwali także okolicznych sąsiadów.

Sprawa jest rozwojowa. Będziemy wracali do tego tematu.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Wypadek w Śmiłowie. Zderzyły się 2 pojazdy

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga

Do poważnego wypadku doszło w piątek wieczorem na DK 10 w Śmiłowie.

Około godz.18.30 na ul. Pilskiej w Śmiłowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych.

-Kierujący pojazdem Peugeot 307, 51-letni mieszkaniec m. Jeziorki nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdem jadącym przed nim, który ustępował pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu dla pieszych. Ustępujący pierwszeństwa pieszemu to 34-letni kierowca  Audi A3 – informuje Olimpia Kubińska z KPP w Pile.

W wyniku zderzenia do szpitala przewieziona została  47-letnia pasażerka sprawcy z urazem nogi oraz bólem w klatce piersiowej. Sprawca wypadku był trzeźwy.

Advertisement
Continue Reading

Na sygnale

Szkoła Policji w Pile od dzisiaj ma nowy sztandar

Published

on

By

fot. Szkoła Policji w Pile

Szkoła Policji w Pile ma od dzisiaj nowy sztandar. W południe na pl. Staszica w Pile rozpoczęła się uroczystość jego wręczenia, w której wziął udział m.in. zastępca komendanta głównego Policji nadinsp. Paweł Dobrodziej.

Poprzedni sztandar służył Szkole Policji w Pile przez ponad 30 lat. Brał udział we wszystkich uroczystościach, w których brała udział pilska Szkoła Policji. Nowy został ufundowany przez Komitet Społeczny pod przewodnictwem ministra Grzegorza Piechowiaka.

Uroczystości związane z przekazaniem sztandaru odbyły się na pl. Staszica przed budynkiem Szkoły Policji z pełnym ceremoniałem policyjnym.

Po wbiciu symbolicznych gwoździ, sztandar słuchaczom szkoły, przekazała komendant Szkoły Policji w Pile  podinsp. Beata Różniak-Krzeszewska.

Advertisement

Continue Reading