Narkotyki w Wyrzysku

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli podczas kontroli drogowej, a także przeszukania mieszkania łącznie 400 porcji marihuany. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mieszkańcowi Wyrzyska grozi teraz kara nawet do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 18 listopada br. na terenie gminy Wyrzysk. Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali do kontroli pojazd marki Passat, którym podróżował 32-letni mężczyzna. W trakcie legitymowania kierowca zaczął dość nerwowo się zachowywać. Mundurowi postanowili dokładnie sprawdzić, co jest przyczyną takiego zachowania mężczyzny.

W trakcie sprawdzenia mieszkańca Wyrzyska, funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka porcji marihuany, która zapakowana była w woreczki. Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania mężczyzny, mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki. Łącznie policjanci znaleźli 400 porcji środków odurzających. Śledczy zabezpieczyli nielegalny towar, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu.

– Zatrzymany był już wcześniej  karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 3 lat – dodaje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart