W wypadku zginęła 57-letnia kobieta

14 października 2021 roku po godzinie dziewiątej doszło do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 193 w okolicach miejscowości Studźce – samochód osobowy wpadł na drzewo.

Zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Chodzieży, OSP KSRG Margonin, Policję oraz ambulans Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej stwierdzono, że w wyniku wypadku samochód osobowy jest mocno uszkodzony, a w środku znajduje się nieprzytomny zakleszczony kierowca. Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz próby dotarcia do poszkodowanego kierowcy poprzez wykonanie dostępu za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.

W trakcie wykonywania dostępu na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego wraz z lekarzem, który po zbadaniu poszkodowanego stwierdził zgon osoby kierującej (kobieta, lat 57).

Droga wojewódzka DW-193 na czas działań była zablokowana – Policja zorganizowała odjazd. W działaniach trwających dwie godziny brały udział 4 zastępy straży pożarnej w sile 10 strażaków, Policja, Państwowe Ratownictwo Medyczne, Prokurator oraz służby pomocy drogowej.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart