Connect with us

Wiadomości

Taneczne środy dla seniorów na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile

Published

on

Zapraszamy seniorów na taneczne środy na Stadion Powiatowy w Pile. Będą to cykliczne popołudniowe spotkania: 20 lipca, 3 sierpnia i 24 sierpnia, w godzinach od 17.00 do 21.00.

Do tańca poderwie Krzysztof Belak. Zapewniony będzie także drobny poczęstunek. Taneczne środy będą świetnym sposobem na wspólne rekreacyjne spędzenie czasu. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

– Do organizacji tanecznych spotkań zainspirowali mnie sami seniorzy podczas Senioriady Powiatu Pilskiego, która niedawno odbyła się na stadionie. Uczestnicy sami zasugerowali, bym je zorganizował. Widząc ich energię, pasję do tańca jestem pewien, że z przyjemnością będą uczestniczyć w tanecznych środach. Będzie to również okazja spotkania koleżanek i kolegów często z lat szkolnych. Serdecznie zapraszam – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Organizatorami tanecznych spotkań są: Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile, Oddział Okręgowy PZERiI w Pile oraz UTW w Pile.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości

Nad naszym regionem przechodzą intensywne burze

Published

on

By

burza
fot. Krzysztof Dęga

Nad naszym regionem przechodzą intensywne burze. Pierwsza fala już za nami, ale szykują się kolejne.

Komórki burzowe zaczęły gromadzić się nad Piłą około 20.00. Zrobiło się ciemno, zaczął wiać wiatr i padać deszcz. Dodatkowo masy ciepłego i zimnego powietrza spowodowały wyładowania atmosferyczne.

Na ul. Podchorążych drzewo spadło na jezdnię.

Uważajcie na siebie!

Advertisement

Continue Reading

Wiadomości

Seniorzy znów bawią się na Stadionie Powiatowym w Pile

Published

on

By

Seniorzy znów bawią się na Stadionie Powiatowym w Pile. W środę, 22 maja,  odbył się pierwszy w tym roku Piknik Rekreacyjno-Sportowy Seniorów Powiatu Pilskiego.  

Uczestników odwiedzili Rafał Zdzierela, starosta pilski oraz Maria Kubica, Przewodnicząca Rady Miasta Piły. Życzyli seniorom udanego sezonu oraz dużo zdrowia i radości ze wspólnych spotkań.

– Panowała wspaniała atmosfera. Podczas takich wydarzeń ważna jest również integracja różnych organizacji seniorskich – mówi starosta.

Advertisement

Przypominamy, że kolejny piknik odbędzie się już za tydzień, w środę 29 maja. Wstęp jest wolny.

Organizatorem pikników, które będą odbywać się od przyszłej środy, co dwa tygodnie, przez całe lato, jest Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Okręgowy  w Pile, przy wsparciu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Advertisement
Continue Reading

Advertisement
Advertisement