Connect with us

Ludzie

Sprzedaż biletów na PGA 2022 wystartowała!

Published

on

Fani gamingu i nowych technologii mogą już zakupić wejściówki na tegoroczną odsłonę targów Poznań Game Arena.
Poznań Game Arena to największe targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Tegoroczna edycja tego projektu została na zaplanowana na 7-9 października 2022. Na zwiedzających, którzy w tym czasie zdecydują się odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie czekają liczne atrakcje, w tym premierowe i przed-premierowe pokazy gier, turnieje esportowe, strefa gier indie, oraz spotkania z gwiazdami YouTube i Twitch.

Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach, PGA 2022 potrwa trzy dni. Wydarzenie organizowane przez Grupę MTP zainauguruje VIP DAY, z kolei sobota i niedziela będą tzw. dniami dla publiczności. Łącznie na miłośników gier czeka 28 godzin niepowtarzalnej rozrywki i niezapomnianych wrażeń.

Godziny otwarcia targów:
Piątek, 7.10.2022: 10:00-18:00
Sobota: 8.10.2022: 9:00-20:00
Niedziela: 9.10.2022: 9:00-18:00

Advertisement

Bilety już w sprzedaży

W poniedziałek, 30 maja, punktualnie w samo południe wystartowała sprzedaż wejściówek na tegoroczną odsłonę tego wyjątkowego wydarzenia. Bilety na PGA są dostępne w przedsprzedaży na platformie biletowej ToBilet.pl. Ceny poszczególnych wejściówek prezentują się następująco:

Piątek, 7.10.2022 (VIP DAY) – 140 PLN
Sobota, 8.10.2022 – 35 PLN
Niedziela, 9.10.2022 – 30 PLN

W sprzedaży dostępne są również karty wjazdu, które pozwolą na pozostawienie pojazdu na terenie MTP. Cena wjazdówki na wybrany dzień targów to 50 PLN. W dniu targów ceny wszystkich biletów dla publiczności wzrastają, dlatego warto zakupić je wcześniej. Z możliwości bezpłatnego wstępu mogą skorzystać dzieci do lat 3.

Advertisement

***

Grupa MTP – Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od ponad 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych. Lubimy się też dobrze bawić, dlatego z powodzeniem organizujemy autorskie mega eventy dla fanów lotnictwa, motoryzacji, gier komputerowych i jeździectwa.

Poznań Game Arena to największe targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Na zwiedzających czekają m. in. premierowe i przed-premierowe pokazy gier oraz sprzętu gamingowego, turnieje esportowe, strefa gier indie, czy spotkania z gwiazdami YouTube i Twitch.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ludzie

VI Turystyczny Rajd Samochodowy “Reporter” już za nami

Published

on

By

Już po raz szósty uczestnicy Uniwersytetu Trzeciego wieku z Piły wzięli udział w Turystycznym Rajdzie Samochodowym “REPORTER”. Rajd został przygotowany przez małżeństwo Krystynę i Marka Plucińskich.

Tym razem uczestnicy wyruszyli do malowniczej Gminy Szydłowo, aby poznać jej walory krajobrazowe, historyczne i turystyczne.
Zbiórka odbyła się w pilskim BWA, gdzie zaznajomiono uczestników rajdu z zabytkami gminy.Krzysztof Sadowski etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile życzył uczestnikom wspaniałych wrażeń.
Później na malownicze trasy Gminy Szydłowo samochodami ruszyło 15 załóg, wyposażonych w aparaty fotograficzne. Na szlaku czekało wiele niespodzianek i zagadek.
-W trakcie rajdu uczestnicy musieli rozwiązać 10 zagadek – mówi Marek Pluciński – organizator rajdu.
Podsumowanie rajdu odbyło się w Róży Wielkiej, gdzie wręczono nagrody najlepszym drużynom i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Pile.

Continue Reading

Ludzie

35-lecie pracy zawodowej dyrektor biblioteki w Pile

Published

on

By

Joanna Wyrwa-Krzyżańska dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaleona Szumana w Pile obchodziła jubileusz 35-lecia pracy zawodowej.
Z te okazji starosta pilski Eligiusz Komarowski, Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, Krzysztof Sadowski etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile oraz Emilia Załachowska i Marek Kamiński, członkowie Zarządu złożyli jej gratulacje i podziękowania za codzienna sumienną pracę.  której efektem jest nieustanny rozwój Biblioteki.

Joanna Wyrwa Krzyżańska swoją karierę zawodową zaczynała właśnie w pilskiej bibliotece. Jej poświeciła całe zawodowe życie, awansując do stanowiska dyrektora.
Dziękuję za docenienie mojej pracy, to niezwykle miłe i wzruszające – powiedziała pani dyrektor.

Pilska biblioteka to dzisiaj placówka nowoczesna na miarę XXI wieku. Nieustająco pozyskuje nowości wydawnicze. W jej zasobach jest już ponad 25o tysięcy książek i czasopism oraz prawie 38 tysięcy multimediów. Z biblioteki korzysta ponad 12 tysięcy czytelników, którzy w ubiegłym roku wypożyczyli ponad 300 tysięcy książek.
To wszystko dzięki wspaniałym pomysłom, które realizuje placówka. Jednym z nich była ławeczka bookcrossingowa, w której mieszkańcy mogą wymieniać się przeczytanymi książkami. Biblioteka zrealizowała także ciekawy projekt, dzięki któremu zebrano pamiątki Solidarności Regionu Pilskiego, które w formie cyfrowej można oglądać w infokiosku w bibliotece.

Advertisement

Bibliotek, która zarządza Joanna Wyrwa – Krzyżańska skutecznie sięga po środki zewnętrze. Dzięki nim realizuje także ciekawe projekty kulturalne. W ubiegłym roku były to koncerty muzyki poważnej i spektakle popularnych bajek w gminach powitu pilskiego pt. „Kulturalne Weekendy”, w tym roku m.in. recital Stanisława Soyki i pokaz multimedialny na ekranie wodnym w ramach obchodów 100-lecia urodzin poetki i noblistki Wisławy Szymborskiej.

Continue Reading