Connect with us

Ludzie

Sprzedaż biletów na PGA 2022 wystartowała!

Published

on

Fani gamingu i nowych technologii mogą już zakupić wejściówki na tegoroczną odsłonę targów Poznań Game Arena.
Poznań Game Arena to największe targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Tegoroczna edycja tego projektu została na zaplanowana na 7-9 października 2022. Na zwiedzających, którzy w tym czasie zdecydują się odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie czekają liczne atrakcje, w tym premierowe i przed-premierowe pokazy gier, turnieje esportowe, strefa gier indie, oraz spotkania z gwiazdami YouTube i Twitch.

Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach, PGA 2022 potrwa trzy dni. Wydarzenie organizowane przez Grupę MTP zainauguruje VIP DAY, z kolei sobota i niedziela będą tzw. dniami dla publiczności. Łącznie na miłośników gier czeka 28 godzin niepowtarzalnej rozrywki i niezapomnianych wrażeń.

Godziny otwarcia targów:
Piątek, 7.10.2022: 10:00-18:00
Sobota: 8.10.2022: 9:00-20:00
Niedziela: 9.10.2022: 9:00-18:00

Bilety już w sprzedaży

Advertisement

W poniedziałek, 30 maja, punktualnie w samo południe wystartowała sprzedaż wejściówek na tegoroczną odsłonę tego wyjątkowego wydarzenia. Bilety na PGA są dostępne w przedsprzedaży na platformie biletowej ToBilet.pl. Ceny poszczególnych wejściówek prezentują się następująco:

Piątek, 7.10.2022 (VIP DAY) – 140 PLN
Sobota, 8.10.2022 – 35 PLN
Niedziela, 9.10.2022 – 30 PLN

W sprzedaży dostępne są również karty wjazdu, które pozwolą na pozostawienie pojazdu na terenie MTP. Cena wjazdówki na wybrany dzień targów to 50 PLN. W dniu targów ceny wszystkich biletów dla publiczności wzrastają, dlatego warto zakupić je wcześniej. Z możliwości bezpłatnego wstępu mogą skorzystać dzieci do lat 3.

***

Grupa MTP – Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od ponad 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych. Lubimy się też dobrze bawić, dlatego z powodzeniem organizujemy autorskie mega eventy dla fanów lotnictwa, motoryzacji, gier komputerowych i jeździectwa.

Advertisement

Poznań Game Arena to największe targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Na zwiedzających czekają m. in. premierowe i przed-premierowe pokazy gier oraz sprzętu gamingowego, turnieje esportowe, strefa gier indie, czy spotkania z gwiazdami YouTube i Twitch.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ludzie

SMA – pomóżmy małej Zosi

Published

on

By

Continue Reading

Ludzie

W Pile odbył się Festyn dla małej Zosi

Published

on

By

Niezwykły festyn i niezwykła okazja. W niedzielę na lotnisku w Pile odbył się Festyn Lotniczy, z którego dochód przeznaczony był na ratowanie życia 20-miesięcznej Zosi Szcześniewskiej. Dziewczynka choruje na SMA. Potrzebuje najdroższego leku na świecie. Jedna dawka kosztuje 9,5 mln złotych!!!

O Zosi i jej Tacie zrobiło się głośno w sierpniu tego roku, kiedy Ojciec postanowił wyruszyć w podróż po Polsce na zebranie kwoty potrzebnej na zakup leku dla swojego dziecka. Wyruszyli w Zakopanem, a skończyli na Helu. W czasie tej wędrówki odwiedzili wiele miast, miasteczek i wsi. Udało im się zebrać 3 mln złotych. To jednak za mało.

We wrześniu Rząd ogłosił, że lek na SMA będzie miał dofinansowanie dla dzieci. Niestety jest dużo warunków, jakie trzeba spełnić by otrzymać refundację i Zosia na pewno nie otrzyma refundacji do jego zakupu. Ojciec postanowił znów wyruszyć w podróż po Polsce.

 

 

Advertisement

-Wyruszamy dzisiaj w Pile, trasę mamy zaplanowaną do 23 grudnia. Jeśli nie będzie 9,5 mln złotych na zakup tego leku dla mojej Zośki, po świętach znów wyruszam w drogę – mówi Tomasz Szcześniewski – tata małej Zosi.

W najbliższych dniach Tata Zosi odwiedzi m.in. Złotów, Debrzno, Człuchów, Przechlewo. Wpłat można także dokonywać za pośrednictwem www.siepomaga.pl/dla-zosi.

 

Dzisiaj na lotnisku w Pile odbyły się nie tylko pokazy lotnicze czy pokazy driftu. Można było skosztować emocjonującej przygody Off Road. Dla spragnionych były gorąca zupa, kawa, herbata i przepyszne ciasto.

 

Zapraszamy do obejrzenia bardzo emocjonalnej rozmowy z tatą Zosi.

Advertisement

 

Continue Reading
Advertisement