Connect with us

Polecane

KONKURS NA FILM LUB ANIMACJĘ „WAKACJE Z KOLEJAMI WIELKOPOLSKIMI”

Published

on

Jezioro, las, słońce, plaża, beztroska i…. podróż pociągiem Kolei Wielkopolskich! Wakacje to zdecydowanie najlepszy czas, żeby skorzystać z wolnych dni i wyjechać w miejsca, gdzie znajdziemy mnóstwo niezapomnianych widoków. A co jest najlepszą pamiątką z wakacji oprócz wspomnień? Oczywiście zdjęcia i filmy, dzięki którym możemy uwiecznić te wszystkie piękne momenty. Abstrakcyjna wizja zamknięta w 30 sekundach, a może 3-minutowa historia z podróżą w tle? Uwolnij swoją wyobraźnię i weź udział w konkursie filmowym „Wakacje z Kolejami Wielkopolskimi”, który współorganizujemy z Kinem MUZA. Do wygrania wiele cennych nagród!

KIEDY?

1 lipca – 31 sierpnia 2022 r.

CZY MOGĘ WZIĄĆ UDZIAŁ?

Advertisement

Zdecydowanie tak, jeśli masz od 13 do 26 lat i mieszkasz na terenie Wielkopolski

JAKIE NAGRODY MOŻESZ ZGARNĄĆ?

I miejsce z każdej z kategorii:

  • iPhone 13 128 GB

  • emisja filmu na pokazie specjalnym w Kinie Muza w Poznaniu

  • zaproszenie na 20. edycję festiwalu Millenium Docs Against Gravity

II i III miejsce z każdej z kategorii:

  • projektor AOPEN PV12 powered by ACER

  • emisja filmu na pokazie specjalnym w Kinie Muza w Poznaniu

  • zaproszenie na 20. edycję festiwalu Millenium Docs Against Gravity

Nagroda publiczności

Advertisement

Udział w dniu zdjęciowym z Panem Bartłomiejem Pomianowskim („Pociąg do Wielkopolski”)

A JAK TO ZROBIĆ – KROK PO KROKU?

Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu „Wakacje z Kolejami Wielkopolskimi”

Nagraj film albo stwórz animację w jednej lub w dwóch kategoriach:

Film / animacja do 30 sekund – format MP4; full HD 1080 x 1920; orientacja pionowa; film lub animacja musi posiadać tytuł

Film / animacja od 30 sekund do 3 minut – format MP4; Full lub animacja HD 1920 x 1080; orientacja pozioma; film lub animacja musi posiadać tytuł

Prześlij film lub animację na adres e-mail:

pociagdosztuki@koleje-wielkopolskie.com.pl w terminie do 31 sierpnia 2022 r.

Advertisement

(mile widziane linki do dysku lub Wetransfer)

Nie zapomnij dopisać w e-mailu formuły: „Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Konkursu pod nazwą „Wakacje z Kolejami Wielkopolskimi”. Jeśli nie jesteś jeszcze pełnoletni(a), dołącz podpisaną zgodę opiekuna prawnego, którą znajdziesz poniżej

I gotowe!

W ubiegłym roku, z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia, Koleje Wielkopolskie zaprosiły mieszkańców Wielkopolski do uczestnictwa w konkursie artystycznym „Pociąg do sztuki”. Jego celem było ożywienie pociągu i rozwijanie w jego wnętrzu pulsującej społecznej przestrzeni wrażliwej na sztukę. Młodzi twórcy, w swoim domowym zaciszu, przedstawili swoje doświadczenia podróżowania Kolejami Wielkopolskimi. Efekt? Wpłynęło przeszło 100 prac, z których Jury wybrało 13. najlepszych! W tym roku zapraszamy do wspólnej przygody filmowej. Jesteśmy przekonani, że i tym razem uczestnicy konkursu połączą swój talent z kreatywnością i miłością do wakacyjnych podróży Kolejami Wielkopolskimi.

Masz już swój pomysł na film? Nie zwlekaj! Kręć i wysyłaj! A jeżeli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości, z pewnością je rozwiejemy – napisz tylko na adres e-mail: pociagdosztuki@koleje-wielkopolskie.com.pl

Do dzieła!

Advertisement

DOKUMENTY DO POBRANIA

Regulamin Konkursu „Wakacje z Kolejami Wielkopolskimi”

Zgoda opiekuna prawnego

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ludzie

W środę dyskusja w UM Piła na temat likwidacji parkingu

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga

Już w najbliższą środę o godz. 13.00 w Urzędzie Miasta w Pile odbędzie się debata publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami m.in. w sprawie likwidacji parkingu u zbiegu ul. Bydgoskiej/Okólnej i Ludowej.

Przypomnijmy, że Urząd Miasta i radni chcą uchwalić miejscowy plan zagospodarowania tego terenu, który uwzględnia możliwość likwidacji osiedlowego parkingu i wybudowania w tym miejscu 5-piętrowego budynku mieszkalno-usługowego. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

-Jak przyjadę o takiej godzinie, o której ludzie z pracy wracają to nie ma gdzie postawić samochodu. Ludzie parkują na trawniku czy na drodze. Dzisiaj do mnie przyjechał syn i pyta: “Ojciec, gdzie mam zaparkować?” Ja mu powiedziałem :”No co mam Ci powiedzieć. Szukaj gdzieś”… To na prawdę duży problem – mówi Piotr Kubiś, mieszkaniec bloku przy ul. Bydgoskiej.

 

-Jestem zaskoczony planami. Jestem członkiem tej spółdzielni mieszkaniowej i prezes Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej. Jestem zbulwersowany tym pomysłem. Uważam, że czas najwyższy wymienić tego pana prezesa – dodaje Andrzej Auer.

-Już teraz nie ma gdzie postawić samochodu. Druga sprawa, że jak postawią ten blok to każdy będzie sobie zaglądał w okna. My nawet wtedy świata nie zobaczymy – mówi Katarzyna Baraniecka.

W obronę mieszkańców zaangażowała się radna Rady Miasta z ramienia Porozumienia Samorządowego.

Advertisement

-Będę broniła mieszkańców przed tymi planami prezydenta i postaram się namówić innych do głosowania przeciwko – mówi Emilia Piechocka, radna z bezpartyjnego Porozumienia Samorządowego.

Jest jeszcze szansa by ukrócić zamiary prezydenta Piły oraz prezesa PSML-W. Mieszkańcy muszą pojawić się na dyskusji publicznej w najbliższą środę o godz. 13.00 w pokoju 229b na II piętrze Urzędu Miejskiego w Pile i wyrazić swój głos na ten temat.

Do sprawy będziemy wracać.

 

 

Advertisement
Continue Reading

Polecane

ŻKS Polonia Piła zaprezentuje się kibicom!

Published

on

By

W piątek 1 kwietnia o godzinie 17:00 w Auli Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile odbędzie się uroczysta prezentacja drużyny BUDMAX-STAL Polonia Piła na sezon 2022. W zawsze przychylnej pilskim żużlowcom uczelni zjawią się zawodnicy, trenerzy oraz zarząd klubu, aby przywitać i zaprezentować się pilskim kibicom speedwaya.

Prezentacja będzie świetną okazją nie tylko do bliższego poznania naszej drużyny, ale również do zrobienia wspólnych zdjęć, rozmowy czy zebrania autografów. Klub przygotował również kilka niespodzianek.

Wejściówki na wydarzenie w cenie 10zł będzie można nabyć w biurze klubu (biuro za parkiem maszyn na stadionie żużlowym) we wtorek i środę 29 i 30 marca w godzinach 14:30 – 17:00. Ilość biletów ograniczona. Całość środków uzbieranych z wejściówek zostanie przeznaczona na pomoc ukraińskim uchodźcom.

Podczas prezentacji kibice będą mieli możliwość zakupu karnetów na sezon 2022 oraz klubowych gadżetów.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement