Connect with us

Video

Dawid Kubacki – skoczek narciarski i jego wielka pasja

Published

on

Video

Drugie Święto Miasta i Gminy Kaczory

Published

on

By

fot. Krzysztof Dęga

Już po raz drugi w Kaczorach obchodzono Święto Miasta i Gminy. Z tej okazji na miejscowym stadionie wystąpił m.in. zespół Łzy. Nawet ulewa, która przeszła na chwilę przed koncertem nie była w stanie ostudzić emocji. Publiczność była zachwycona.

Jako pierwsze przed kaczorską publicznością zaprezentowały się dzieci i młodzież ze Studia Piosenki Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Kaczorach. Po nich pokaz tańca zaprezentowała Grupa Taneczna Hip Hop. Gry i zabawy dla dzieci zaprezentowali klowni Rupert i Rico. Nieco później na scenie zaprezentował się Zespół Wokalny “SONATA”, a po nim Orkiestra Dęta im. Zdzisława Nawrota.

Kolejny punkt to występ wokalistki Beaty Spychalskiej, którą usłyszeliśmy w różnych utworach m.in. z repertuaru Blanki czy Adele.

Przed występem gwizdy wieczoru, grupy “Łzy” nad stadionem przeszła burza. To jednak nie zniechęciło mieszkańców do pozostania na koncercie.

Advertisement

Zachęcamy do obejrzenia relacji video ze święta w Kaczorach.

 

 

Advertisement

Continue Reading

Polityka

Brunon Wolski – rozmowa z burmistrzem Miasta i Gminy Kaczory

Published

on

By

Brunon Wolski, wybrany ponownie burmistrzem Miasta i Gminy Kaczory. Samorządowiec po raz pierwszy zabiera publicznie głos po wygranej w wyborach z kwietnia br.

Nowa Kadencja, Nowe Wyzwania

– Mamy przed sobą nową kadencję. Ludzie zaufali mi, po prostu mnie tu znają, bo jestem samorządowcem od wielu lat  – powiedział Wolski.

Zaufanie Mieszkańców

Wyniki wyników wykazały, że mieszkańcy Miasta i Gminy Kaczory nadal mają zaufanie do Brunona Wolskiego.

Trudne wybory

Burmistrz Brunon  Wolski odniósł się także do wyzwań, z którymi musiał się zmierzyć podczas kampanii wyborczej.

– Moja oponentka miała duże wsparcie ze strony ludzi, którzy ją wspierali, którzy ją wystawili. Dla mnie przykre takie trochę też jest, że miała wsparcie też z mojego środowiska, czyli radnych, którzy kiedyś kandydowali z mojego komitetu Wyborczego Wyborców Brunona Wolskiego, a teraz poparli moją kontrkandydatkę” – mówi Wolski.

Zapraszamy do obejrzenia pełnego wywiadu z burmistrzem Miasta i Gminy Kaczory.

Advertisement

Continue Reading

Advertisement
Advertisement