Connect with us

Ludzie

PIŁA Skate Festiwal 2022 – Zapraszamy na Skate Plaza!

Published

on

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów aktywności sportowych i spędzania czasu wolnego na skate parkach. Rusza cykl wydarzeń pod hasłem Piła Skate Festiwal! Będzie to wielkie święto deskorolki, hulajnogi, rolek/ wrotek i BMX.

W najbliższą sobotę i niedzielę (18-19.06.2022, godz. 11.00 – 19.00) na Skate Plaza w Pile odbędzie się pierwsze z trzech zaplanowanych wydarzeń. Przez cały weekend otwieramy przed Wami szeroko drzwi i zapraszamy nie tylko praktykujących zawodników ale także tych, którzy chcieliby nauczyć się podstawowych technik jazdy, by pod opieką instruktorów postawić swoje pierwsze kroki na pilskiej Skate Plazie. Zapraszamy również tych, którzy chcieliby doskonalić swoje umiejętności i wzejść na jeszcze wyższy poziom. Podczas dwóch dni wydarzenia instruktorzy grupy FlowUP! prowadzić będą warsztaty i pokazy w dziedzinach hulajnoga i rolki/ wrotki (18.06.2022), a także deskorolka i BMX (19.06.2022).

Drugiego dnia na Skate Plazę zapraszamy również miłośników rowerów MTB. Instruktorzy przygotowali serię konkursowych zmagań również dla tej grupy widząc ich poczynania na pilskim parku. Wszyscy uczestnicy warsztatów będą mogli wziąć udział w konkursach. Rywalizacje zostaną dostosowane do poziomu zawodników. Utworzone zostaną grupy rekreacyjne – slalomy/ technika jazdy/ szybkość i wyczynowe – konkursy trików/ewolucji. Dla najlepszych zawodników przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe (odzież, sprzęt, akcesoria).

W strefach dodatkowych pojawią się strefy szkoleniowe: Trickboard, Spooner, Slackline, Trick’Tramp.
Skateboardowe Centrum Testowe: deski Fishskateboards typu: Longboard, Cruiser, Surfskate (bowl), Fishboard. Program KIDS BIKE HERO park szkoleniowych przeszkód dla rowerków mini BMX & rowerków biegowych. Centrum Testowe hulajnóg wyczynowych FishScooters oraz wyczynowych i rekreacyjnych Movino. Centrum testowe: rolkowo – wrotkarskie. Ponadto dla dzieci przygotowano specjalną strefę ekstremalnego malucha , w której każdy maluch będzie mógł wyszaleć się na dwóch wielkich dmuchanych zamkach. Niech to będą pierwsze miękkie ewolucje. W strefie artystycznej będziemy malować skateboardowe drewniane mini deseczki. Każdy zatem wróci do domu z festiwalową zawieszką.
Całości tego czasu muzycznie umilać nam będzie DJ RED, a pełen relaks zapewni chill tropikalna strefa porośnięta palmami.

Takiego wydarzenia na pilskiej Skate Plaza jeszcze nie było i dlatego zapraszamy wszystkich mniej i bardziej odważnych by wspólnie przeżyć wspaniałe chwile pod opieką grupy FlowUP.

Advertisement

Kolejna, druga edycja warsztatów i pokazów w ramach Piła Skate Festiwal odbędzie się 9-10.07.22, natomiast na 13-14.08.22 zaplanowano ogólnopolskie zawody w dyscyplinach: deskorolka, hulajnoga, rolki/wrotki oraz BMX.

 

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ludzie

SMA – pomóżmy małej Zosi

Published

on

By

Continue Reading

Ludzie

W Pile odbył się Festyn dla małej Zosi

Published

on

By

Niezwykły festyn i niezwykła okazja. W niedzielę na lotnisku w Pile odbył się Festyn Lotniczy, z którego dochód przeznaczony był na ratowanie życia 20-miesięcznej Zosi Szcześniewskiej. Dziewczynka choruje na SMA. Potrzebuje najdroższego leku na świecie. Jedna dawka kosztuje 9,5 mln złotych!!!

O Zosi i jej Tacie zrobiło się głośno w sierpniu tego roku, kiedy Ojciec postanowił wyruszyć w podróż po Polsce na zebranie kwoty potrzebnej na zakup leku dla swojego dziecka. Wyruszyli w Zakopanem, a skończyli na Helu. W czasie tej wędrówki odwiedzili wiele miast, miasteczek i wsi. Udało im się zebrać 3 mln złotych. To jednak za mało.

We wrześniu Rząd ogłosił, że lek na SMA będzie miał dofinansowanie dla dzieci. Niestety jest dużo warunków, jakie trzeba spełnić by otrzymać refundację i Zosia na pewno nie otrzyma refundacji do jego zakupu. Ojciec postanowił znów wyruszyć w podróż po Polsce.

 

 

Advertisement

-Wyruszamy dzisiaj w Pile, trasę mamy zaplanowaną do 23 grudnia. Jeśli nie będzie 9,5 mln złotych na zakup tego leku dla mojej Zośki, po świętach znów wyruszam w drogę – mówi Tomasz Szcześniewski – tata małej Zosi.

W najbliższych dniach Tata Zosi odwiedzi m.in. Złotów, Debrzno, Człuchów, Przechlewo. Wpłat można także dokonywać za pośrednictwem www.siepomaga.pl/dla-zosi.

 

Dzisiaj na lotnisku w Pile odbyły się nie tylko pokazy lotnicze czy pokazy driftu. Można było skosztować emocjonującej przygody Off Road. Dla spragnionych były gorąca zupa, kawa, herbata i przepyszne ciasto.

 

Zapraszamy do obejrzenia bardzo emocjonalnej rozmowy z tatą Zosi.

Advertisement

 

Continue Reading
Advertisement