Connect with us

Na sygnale

Zaginęła 13-letnia Julia z Piły – AKTUALIZACJA

Published

on

fot. KPP Piła

AKTUALIZACJA

Komenda Powiatowa Policji w Pile poinformowała, że zaginiona 13-latka została odnaleziona. Jej życiu i zdrowiu nic nie zagraża.

======

Pilska Policja poszukuje 13-letniej Julii Masłowskiej, która dzisiejszej nocy opuściła dom rodzinny na osiedlu Zamoście w Pile i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Jak wygląda Julia ?

Rysopis: ok. 160cm wzrostu, włosy krótkie koloru ciemny blond. Ubrana była najprawdopodobniej w czarne spodnie typu bojówki, ciemną koszulkę oraz buty czarne z czerwonymi elementami. Może posiadać przy sobie charakterystyczną torbę w kolorowe pasy.
Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają informację o jej miejscu przebywania proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym KPP w Pile pod nr tel. 47 77 415 60.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Na sygnale

Zuchwała kradzież w kościele pw. św. Anny w Krajence

Published

on

By

Parafia św. Anny w Krajence została okradziona. Złodzieje zabrali pieniądze z kolęd i przeznaczone m.in. na ogrzewanie kościoła. Rada parafialna zwróciła się o pomoc.

O kradzieży poinformowała w mediach społecznościowych Rada Parafialna Parafii św. Anny w Krajence. Jak podano, do zdarzenia doszło w miniony piątek.

 

-W ostatnim dniu kolęd, 27 stycznia, dokonano kradzieży w domu parafialnym (plebanii) skradzione zostały pieniądze przeznaczone m.in. na ogrzewanie kościoła św. Anny i inne bieżące wydatki, pieniądze naszych Parafian z kolęd, intencji mszalnych – napisano.

 

Poinformowano także, że w trakcie zdarzenia dokonano też zniszczenia drzwi i okien.

Advertisement

 

Rada Parafialna zwróciła się o pomoc w zakupie materiałów do ogrzania kościoła i wpłacenie na ten cel “symbolicznej złotówki”.

 

Zarówno parafia, jak i policja nie podają dokładnej kwoty ukradzionych pieniędzy.

 

Advertisement

Sprawca bądź sprawcy kradzieży są nadal poszukiwani.(PAP)

Continue Reading

Na sygnale

Makabryczne odkrycie w Okonku

Published

on

By

Makabrycznego odkrycia dokonali dzisiaj rano pracownicy oczyszczalni ścieków w Okonku.

Po godzinie 9.00 na jednej z kratek osadowych znaleźli martwy płód dziecka. Na miejsce została wezwana Policja oraz prokurator.

-Na miejscu znalezienia płodu policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ludzki płód. Aktualnie trwają czynności nad zlokalizowaniem miejsca, w którym płód został wrzucony do sieci kanalizacyjnej – powiedział nam Damian Pachuc, rzecznik złotowskiej policji.

Continue Reading