Connect with us

Kultura

“Get Money” ‒ kolejny utwór DANE’a z Trzcianki już w sieci

Published

on

DANE idzie jak burza i znowu zaskakuje świeżym, elektronicznym brzmieniem. Od 22 maja w sieci można posłuchać jego najnowszego utworu Get Money. DANE pochodzi z Trzcianki.

Po kilku tygodniach od premiery dobrze przyjętego singla To Me, wyprodukowanego z niderlandzką wytwórnią Sygye, Damian Stankiewicz aka DANE postanowił podzielić się kolejnym utworem w sieci.

Myślę, że Get Money może spodobać się fanom grubej linii basowej połączonej z mocnymi trapowymi i dubstepowymi dźwiękami ‒ podkreślił DANE. ‒ W muzyce najważniejsza jest dla mnie mocna dawka energii i myślę, że zarówno To Me, jak i Get Money to brzmienia, które zadziałają na osoby, poszukujące podobnych muzycznych wrażeń ‒ dodał.

Get Money to kolejny numer, pokazujący potencjał młodego artysty. Warto zaznaczyć, że DANE zbierał szlify producenckie w prestiżowej szkole w Amsterdamie. Warsztatowo jest to kolejny krok naprzód w karierze muzycznej 18-latka.

Advertisement

Nowego utworu można posłuchać m.in. na YouTube, Soundcloud czy Spotify.

fanlink.to/DANE-GetMoney

DANE wychodzi również naprzeciw wszystkim, którym brakuje aktualnie koncertów na żywo. Na jego facebookowym profilu od dwóch miesięcy można wpadać na live sety, gdzie również usłyszymy jego najnowsze utwory: https://www.facebook.com/Danemusicofficial/

DANE – DJ i producent, który łączy twarde dźwięki dubstepu i trapu z mrocznym Bass House’m. Jego debiutancki utwór „Basskick” zajął 14. miejsce na 100 najlepszych piosenek czołowego portalu muzycznego Beatport. Od tamtej pory DANE elektryzuje kluby w Europie. DJ rozpalił już parkiet m.in. w niderlandzkich klubach, grał też na festiwalu muzyki elektronicznej Amsterdam Dance Event w 2018 roku czy podczas King’s Day 2019 w Amsterdamie. Ma także na swoim koncie występ w jednym z tureckich klubów. W Polsce DANE’a można było zobaczyć m.in. na festiwalu Heartbeat, który od lat przyciąga fanów najlepszego elektronicznego brzmienia. Współpracował również z DJ’em i producentem Matt’em Bukovskim. W kwietniu 2020 roku w sieci ukazał się utwór „To Me” ‒ owoc współpracy DANE’a z niderlandzką wytwórni Sygye.

Advertisement

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kultura

Wystawa artystów – amatorów z MGOK Wyrzysk

Published

on

By

Po raz pierwszy w osieckim skansenie prezentowane są prace twórców amatorów – malarzy działających przy Miejsko–Gminnym Ośrodku Kultury w Wyrzysku. Grupa, zrzeszająca miłośników sztuk pięknych z Wyrzyska i okolic, działa od roku 2015 pod kierunkiem Waldemara Malaka.

Do tej pory grupa swoją twórczość prezentowała na wystawach w Wyrzysku i Bydgoszczy oraz organizowała plenery malarskie. Udostępniona wystawa jest plonem jednego z takich plenerów, który odbył się na terenie skansenu w 2022 r.

Autorami prezentowanych prac są: Barbara Kornacka, Dorota Wilczyńska-Sobiech, Zenobia Bugaj, Hubert Orliński, Henryka Słabik, Weronika Romel, Natalia Lewczan -Kozłowska, Aleksander Lewczan, Waldemar Malak.

Prace dotyczą architektury dawnej wsi polskiej, wystroju chałup wiejskich, a także zwierząt gospodarskich. Całość uzupełniają fotografie artystów wykonane podczas ich pracy przez Piotra Brzezińskiego.

Advertisement

Zapraszamy!

Continue Reading

Kultura

Pilskie BWA zaprasza na Noc Muzeów z Rafałem Dobruckim

Published

on

By

Zapraszamy na Noc Muzeów do Galerii BWA PP – pasjonatów malarstwa, fotografii i… żużla (!), fanów Polonii Piła i jej sukcesów, „złotej dekady” pilskiego żużla 1992-2002, której twarzą był m.in. Rafał Dobrucki, zawodnik Polonii Piła w latach 1993-2002, obecnie trener żużlowej reprezentacji Polski – piszą organizatorzy.

Rafał Dobrucki będzie gościem tegorocznej Nocy Muzeów w BWA. Na spotkanie pilskie BWA zaprasza w piątek, 17 maja, o godz. 11.00.

Szczegółowy program Nocy Muzeów w BWA PP na załączonym plakacie.

Zapraszamy!

Advertisement

17 i 18 maja (piątek – sobota) – w programie m.in. spotkanie z Rafałem Dobruckim oraz wystawy:

– fotograficzna: Złota dekada 1992-2002 Polonii Piła

– malarskie:

Ryszard Kowalewski „Moje góry”

Advertisement

Olga Hausmann „Balans przestrzeni”

Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny!

Advertisement
Continue Reading

Advertisement
Advertisement