Zostawili kolegę na lodzie

Kilku mężczyzn spożywało alkohol przy brzegu zamarzniętego jeziora Zamkowego w Wałczu. Po zakończonym „spotkaniu” rozeszli się pozostawiając jednego z „paczki”, który akurat zasnął. Na szczęście zauważyli go policjanci.

– O tym, że przy brzegu zamarzniętego jeziora Zamkowego w Wałczu, leży mężczyzna, który najprawdopodobniej jest pijany, powiadomił telefonicznie wędkujący mężczyzna. Dyżurny jednostki wysłał na miejsce policyjny patrol. Zgłoszenie potwierdziło się. Nietrzeźwy mężczyzna spał przy wodzie. Jak się okazało, wcześniej spożywał, w tym miejscu alkohol ze znajomymi, którzy po spotkaniu rozeszli się, pozostawiając kolegę który zasnął – informuje Beata Budzyń z KPP w Wałczu.

Policjanci odwieźli mężczyznę do domu i przekazali pod opiekę rodzinie. Panująca niska temperatura mogła przyczynić się do tragicznych skutków tego spotkania.
Policjanci ostrzegają przed wchodzeniem na lód. Pamiętajmy, że wchodzenie na zamarzniętą pokrywę lodową jest bardzo niebezpieczne i może zakończyć się tragicznie.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart