Wszystkie serca dla małej Sary

„Wszystkie serca biją dla Sary” pod takim hasłem 26 stycznia 2019 r. w sali widowiskowej w Wyrzysku odbył się koncert charytatywny dla 6-letniej Sary, która zmaga się z ciężką chorobą.

Sara Popielarska ma 6 lat i mieszka w raz z rodzicami w Nieżychowie. We wrześniu 2018 roku usłyszała diagnozę: nieoperacyjny guz pnia mózgu. Ostatnią deską ratunku jest leczenie w Monterrey w Meksyku.
Utworzono na tę specjalną okazję komitet społeczny „Wszystkie serca biją dla Sary” w składzie: Ilona Brukwicka, Hanna Bogdańska i Jakub Prahl wraz z 50 wolontariuszami, którzy włożyli w to przedsięwzięcie całe swoje serce.

Koncert rozpoczął się o godz. 15. Pomoc przy zorganizowaniu koncertu wyraziły takie zespoły jak: MEGGER BAND, MOC PRL-u, EWA KRYZA, 2MAGIC, JOKER SQUAD oraz grupa teatralna ZACNI.

Pomiędzy występami obyły się licytacje przedmiotów i usług. Wszystkie fanty otrzymaliśmy od sponsorów i ludzi o dobrym sercu, którzy chcieli choć w małym stopniu przyczynić się do pomocy Sarze Popielarskiej i jej rodzicom Ani i Rafałowi.

W międzyczasie można było zasmakować w przepysznych ciastach, kawie, pasztecikach, krokietach czy gofrach, a najmłodsi uczestnicy koncertu mogli pomalować buźki.


-Zebraliśmy kwotę 23 528, 47 zł i 81,50 euro. W imieniu członków komitetu i wszystkich wolontariuszy chciałabym podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że ten koncert mógł się odbyć – mówi
Ilona Brukwicka.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart