Wkrótce otwarcie Ośrodka Kultury w Kaczorach

Prace przy przebudowie i rozbudowie Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach dobiegły końca. W najbliższy weekend władze gminy Kaczory dokonają uroczystego otwarcia obiektu. To wyjątkowe wydarzenie uświetnią przygotowane atrakcje kulturalne, na które już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Kaczory. Początek  w sobotę – 23 września 2017 r. o godz. 18.00.

Na deskach Gminnego Ośrodka Kultury w Kaczorach wystąpi zespół „San Sebastian” ze Szczecina. Sobotnia gwiazda wieczoru, której liderem jest Wojciech Bednarek, zagra covery muzyki światowej, porywając do tańca wszystkich, którzy zechcą być w tym dniu z nami. Sobotni wieczór zakończy niecodzienne widowisko muzyki i światła, które zaplanowane zostało na godz. 20.30.

W niedzielne popołudnie w godz. od 14.00 do 18.00 obiekt udostępniony zostanie do zwiedzania dzieciom. Najmłodsi mieszkańcy gminy wysłuchają koncertu piosenki dziecięcej oraz obejrzą spektakl teatralny „Właśnie leci show dla dzieci” w wykonaniu teatru „Rondo” z Krakowa. Ponadto w każdej sali odbędą się animacje i zabawy z udziałem klauna Freda.

Comments: 0

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

0

Your Cart