W Zawadzie zwijają asfalt

Choć może to się wydać nieprawdopodobne, to w Zawadzie koło Piły zwijali dzisiaj asfalt.

Przypomnijmy, że jesienią 2016 roku w Zawadzie drogowcy układali nowy asfalt. Gdy po zakończonej pracy została jeszcze resztka asfaltu, postanowiono wylać go na fragment drogi powiatowej. Sprawa stała się głośna, gdyż prowadziła ona m.in. do jednego z pilskich radnych.

Ponieważ była to samowola budowlana Urząd  Gminy w Szydłowie zwrócił się do wykonawcy drogi o usunięcie fragmentu asfaltu. Dzisiaj od rana drogowcy przystąpili do usuwania części drogi. Tym samym fragment drogi wrócił do pierwotnego stanu.

Comments: 2

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

  1. Należy dodać, że to była „autostrada” długości około 8 metrów (!). Oby tak samo słowni byli włodarze tej gminy w kwestii remontu drogi z Zawady do Piły, gdzie za moment nie da się jechać. Z roku na rok obiecanki są, tylko czynów nie widać. Szanowni Państwo 500m remontu nas nie urządza! Do remontu jest cała! A na koniec mały wierszyk, który napisałem sam po tym, jak wylano kolejny fragment nawierzchni w stronę…. Starej Łubianki! (czyżby tamtędy mieszkańcy Zawady mieli bliżej do pracy w Pile???)

    A teraz Drogi Wójcie dogadaj się z powiatem,
    bym z Zawady do Piły mógł dojechać zwykłym fiatem.
    Ty masz do domu drogę piękną i równą
    a my mieszkańcy Zawady, jak zwykle wielkie gó…..o!

0

Your Cart