Uwaga! Nowa organizacja ruchu na Wawelskiej

Uwaga kierowcy! Dzisiaj w nocy nastąpiła zmiana organizacji ruchu na ul. Wawelskiej w Pile. Na czas remontu, ulica stała się jednokierunkowa.Warto o tym pamiętać!

Na czas prac przy Wawelskiej ulica ta zmieni się w jedno kierunkową od łącznicy zjazdowej z drogi krajowej nr 11. Kierujący pojazdami, którzy będą chcieli dostać się do Centrum Piły lub z powrotem na ulicę Wawelską muszą skorzystać z objazdu do ulicy Okólnej przez ul. Bydgoską. Niemożliwy będzie wjazd do Piły przez ul. Wawelską od Gminy Kaczory. Tutaj wykonawca przewidział objazd kolejno przez Leszków, ul. Walki Młodych oraz drogę krajową 11, aż do łącznicy zjazdowej DK11. Ruch w stronę centrum Piły odbywać się będzie po prawej stronie jezdni, natomiast w stronę Leszkowa i Gminy Kaczory po stronie lewej jezdni.

Utrudnienia potrwają do wiosny.

Comments: 1

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

  1. Burdel zrobili i nic więcej , etapami powinna być robiona modernizacja , ulica jest w tej chwili mało przejezdna a zrobili w tym miejscu obszar przemysłowy gdzie jeździ dużo zestawów 40 tonowych , ktoś jak zwykle nie pomyślał tworząc strefę przemysłową , najpierw powinna być infrastruktura drogowa a nie na odwrót to raz a sama przebudowę można było podzielić na trzy etapy

0

Your Cart